Ana sayfa Kendin Yap 26 Mantar Tıpası Fikirleri

26 Mantar Tıpası Fikirleri

PAYLAŞ

Şişe mantarı ile neler yapılır, mantar tıpası fikirleri ile ilgili ilginç fikirler. Geri dönüşüm için kullanılan ürünlerden bir tanesi de mantar tıpası. Mantar tıpaları işleri bittikten sonra çöpe atılıyor. Çöpe atmayıp yeniden kullanmak iyi fikir.

Ama hayal gücü geniş insanlar bu mantar tıpalarından harika eserler meydana getirebiliyor. İlginç mantar tıpası fikirleri içinde kendi yapabileceğimiz ürünler olduğu gibi hayal üstü uğraşı gerektiren ürünlerde mevcut.

Mesela hiç kimse arabasının etrafını mantar tıpası ile kaplamak istemez. Ama sanatçılar ve farklılık meydana getirmek isteyen insanlar mantar tıpaları ile ilginç sonuçlar meydana getirebiliyor.

Mantar tıpalarınan evde kendin yap projesi olarak yapabileceğimiz güzel örnekler mevcut.

Mantar tıpası fikirleri nelerdir denirse, bu hayal gücü ile sınırlı olmamakla beraber mantar tıpasından harfler, süsler, saksılar, kolyeler, saatler, tabaklar, sehpalar, avizeler, masa süsleri yapmak mümkün.

Sizin için 26 mantar tıpası fikirlerini bir araya getirdik. Beğenip yapabileceğiniz ve hayal gücünüzü kullanarak faklı sonuçlar elde edebileceğiniz umarak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here