Ana sayfa İç Mekanlar Yatak Odası 3D İlizyon Dekoratif Halı – İlginç Tasarım Halı

3D İlizyon Dekoratif Halı – İlginç Tasarım Halı

PAYLAŞ
3D İlizyon Dekoratif Halı

3D ilizyon dekoratif halı üzerinde yürürken kedinizi içine düşecek gibi hissedeceksiniz. Ev dekorasyonu için ilginç ve farklı bir halı örneği

İskoç tasarımcısı Scott Jarvie, % 100 merinos yünü ile tasarladığı yer halısı Void Rug’ü hazırladı. Bu ilginç halı 3D tasarımı ile derinlik ilizyonu gerçekleştiriyor. Görenleri içine düşeceği bir delik hissetmelerini sağlıyor.

Daire ve dikdörtgen şeklinde hazırlanan bu halıları evinizin durumuna göre seçebilirsiniz.

Misafirler evde bulunan bu halıyı ilk gördüklerinde heyecanlanacaklardır. Ayrıca ev sahibi olarak siz de ara sıra bu ilizyonun oyununa yakanabilirsiniz. Dalgın bir anınızda yada gece uykulu halinizde mutfağa su içmeye gittiğinizde bu halıyı görünce herhalde bir kere zıplarsınız 🙂 Sonra aklınız başınıza gelir tabi. Gerekli taban uyumu sağlandığında 3D ilizyon dekoratif halı işlevini hakkı ile yerine getirecektir.Uzaktan baktığınızda koca bir delik gibi görünüyor değil mi. Ne kadar ürkütücü. Bunu bir de evinize ilk defa gelecek olan misafirlere sormak lazım.

Halımı 3D olarak hazırladım ve banyo da 3D olsun istiyorsanız Deniz Temalı 3D Banyo Zemin Kaplaması konumuzu incelemenizi tavsiye ederiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here