Ana sayfa İç Mekanlar Ahşap Palet Sehpa Tasarımları-33 Palet Sehpa

Ahşap Palet Sehpa Tasarımları-33 Palet Sehpa

PAYLAŞ
Ahşap Palet Sehpa Tasarımları

İlginizi çekecek 33 ahşap palet sehpa tasarımları. Oturma odalarımızın vazgeçilmezi orta sehpalardır muhakkak. (İlginç sehpa modelleri arıyorsanız bu yazımıza bakabilirsiniz.) Yani odamızda koltuk grubu, tv ünitesi, saat ve orta sehpa varsa, aslında o odanın bir eksiği kalmamış demektir. Temel bir objedir yani.

Tabi ki geniş ise oturma odanız kitaplık, yemek masası, çiçek vazoları saksıda yerleştirilir. Ama orta sehpalar genelde gelen misafirlerimize en güzel sunumlarımızı ikram ettiğimiz bir araçtır. Üzerine gazete, dergi ve ya kahve fincanlarımızı koyduğumuz vazgeçilmezimiz.

İşte bu yüzden orta sehpa beğenirken bir çok özelliğine dikkat ederiz. Sağlamlık, renk, model ve ya boyut gibi. Şimdiye dek cam orta sehpalar, tekerlekli, tekerleksiz ahşap sehpalar ve ya mermerden bile kullanmişligimiz vardır.

Ama hiç ahşap palet sehpaları kullanmak aklınızdan geçti mi? Ahşap palet sehpa tasarımları ile fikir edinebilirsiniz. Genelde hal ve ya depolarda ürün taşımaya yarayan o paletler evinize başka amaç ve tasarımla çok yakışacak. Bu palet sehpalara biraz çekmece, biraz renk ve biraz da zevk katılmış ve ortaya çok güzel bir şey çıkmış. Her tarz eve uyum sağlayabilecek olan ahşap palet sehpaları denemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Şimdiden iyi günlerde kullanın!

Daha önce Paletten Saksı Fikirleri hakkında bahsetmiştik. Bahçenizi toparlayacak, pratik, kendin yap palet fikirleri vardı. Şimdi de 33 adet Ahşap palet sehpa tasarımları ile karşınızdayız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here