Ana sayfa İç Mekanlar Küçük Alanlarınızı 30 Muhteşem Alcove Yatak Örnekleri İle Değerlendirebilirsiniz

Küçük Alanlarınızı 30 Muhteşem Alcove Yatak Örnekleri İle Değerlendirebilirsiniz

PAYLAŞ
Alcove yatak örnekleri

Alcove yatak örnekleri ile evinizin kullanılmayan alanlarını değerlendirebilirsiniz, hemde ev dekoruna farklı bir biçimde katkıda bulunabilirsiniz. Alcove yatak ne demek? Üç tarafı çevrili, kapalı alan demek aslında. Kamer de denebiliyor.

Evinizde boşta, kullanmadığınız bir alan var mı? Bu kullanmadığınız alan Alcove yatakları ve tasarımı için uygun olabilir. Örneğin, pencerenizin kullanılmayan alanı, ya da evinizin kör bir noktası. İşte buraları değerlendirerek misafirleriniz için bir yatak odası elde edebilirsiniz.

Eğer evinizde Alcove yatak modelleri için bir yeriniz yoksa ve bu şık dekorasyonu beğeniyorsanız evinize uygun bir şekilde güzel bir model satın alabilirsiniz. Evinizi hem cool hemde farklı yapabilirsiniz.

Sanki bu yatakları saklamışlar… Yani tam öyle olmasa da odaya bir şekilde entegre etmişler. Odanın bir parçası olmuş bu yataklar ve gerçekten de çok rahat görünüyorlar. Özellikle de pencerenin hemen önünde olan yataklar bir hayli ilgi çekici. Düşünun bi sabah gözlerinizi açar açmaz pencereden dışarıyı görüyorsunuz. Kar yağdığı zamanlarda kim bilir ne kadar güzel görünür camdan dışarısı.

Senenin ilk kar tanecikleri ile uyanmak ya da akşam yatarken kardan hiç bir iz olmamasına rağmen uyandığınızda beyaz bir örtü ile ayılmak. Fakat sadece kar yağınca güzel olacak diye bir şart tabi ki de yok. Muhakkak ki güneşin damlacıkları ile uyanmak başka bir mutluluk olur. Havanın güzel olduğu zamanlar insanın ruhuna da pozitif olarak yansır. İşte bu yüzden ister güneşli bir bahar ya da yaz günü olsun ister bembeyaz örtü ile kaplı bir kış. Hepsinin kendine has bir ahenk vardır. Fakat böyle bir yatakta uyanmak ayrıcalıktır. Tabi ki modellerimiz arasında diğer yataklar da çok ilgi çekici. Yüksek ranza yataklar da çok ilginç. Tabiki bu modellerin hepsi sizin zevkinize kalmış bir şey. Pekala sizin favoriniz hangisi?

Muhteşem Alcove Yatak Örnekleri 30 Güzel Model

Alcove yatak örnekleri

 Alcove Yatak  

Alcove yatak örnekleri

Bir Cevap Yazın