Ana sayfa Dış Mekanlar Altı Cam Havuzlar – Gördüğünüzde Nutkunuz Tutulacak

Altı Cam Havuzlar – Gördüğünüzde Nutkunuz Tutulacak

PAYLAŞ
Altı Cam Havuzlar

Altı cam havuzlar, cam zeminli havuzlar, tabanı cam havuzlar artık ne derseniz. Suikastçi filminden de biliyoruz ki dünya da böyle havuzlar var. Çılgınlık diye düşünür gibisiniz sanki. Hele de o havuz yüksek bir binada yer alıyorsa.

Alt tarafı tamamen cam ve yüksek bir binanın balkon çıkıntısı gibi bir yerde ve altından binlerce insan ve arabalar geçiyor. Korkmayın o filmde izlediğimiz gibi bir olayla karşılaşmazsak o cam havuz kolay kolay çatlamaz. Bir çok mühendisin üzerinden geçtiği ve hesaplamalar sonucu ortaya çıkan altı camdan olan havuzlar kesinlikle sağlamdır.

Kafanızda dolaşan ilk tilkiyi atlattık sanırsam. Diğer soru evinizin üstünde olursa sızıntı yapar mı olurdu herhalde. Bu olaya da şöyle bakalım. Eğer iyi bir firma ile çalışıp o havuzu oraya yerlestirdiyseniz böyle bir sorununuz da olmaz. Hem evde hiç başınıza gelmedi mi betonlar bile sızıntı yapar. Alt komşunuzun zamanını düşününüz banyodan gelen bir sızıntı ile. Tamam karamsarlığa son.

Bu havuzlar muhteşem ve çok farklı bir tarz. Eğer eviniz de havuzunuz olsun istiyorsanız bir düşünün teras katınızda evinizin içini gösteren altı cam bir havuz.

Altı cam havuzlar görsellerini inceledikten sonra karar verin bence. İyi eğlenceler.

Cam havuz örneklerini incelediniz mi?

     

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here