Ana sayfa Dış Mekanlar Bahçeler Geometrik Şekilli Askılı Ahşap Saksı Modeli

Geometrik Şekilli Askılı Ahşap Saksı Modeli

PAYLAŞ

Askılı ahşap saksı, yer sorunu olanlar, dekoratif saksı arayanlar ve ev dekorasyonu için farklı yenilikler arayanlar için ideal.

Çiçek ve bitki yetiştirmek meraklılarına ayrı bir zevk katıyor. Onu sulamak, onunla konuşmak, büyütmek, sevmek hepsi ayrı bir zevk. Hele ondan ufakta olsa sebze yada meyve alabiliyorsa. Bahçesi olanlar bahçelerinde, balkonu olanlar balkonlarında, olmayanlar ise evinin bir köşesinde mutlaka bir çiçek yetiştiriyor. İşte yer sorunu yaşayanlar için askılı ahşap saksı modeli.

Eski bir Deniz Görevlisi ve İtfaiyecisi Justin kendi atölyesinde gerçek ahşaptan çok güzel dekoratif saksılar üretiyor. Gerçek ahşaptan olduğu için sağlam, suya dayanıklı ve ev dekorasyonuna uygun saksılar.

Yaşadığı yerin ormanlarından esinlenerek yaptığı saksılar evde yetiştirilebilecek küçük bitkiler için tasarlanmış. Kara ceviz ağacından ve akçaağaçtan elle, özenli bir şekilde yapılan saksılar kalın pamuklu bir ip ile tavana asılabilir.

Daha önce Resimli Saksı Fikirleri ve Saksıları Toparlama Fikirleri ile saksı fikirlerini sunmuştuk. Saksılar ile ilgili bu yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Justin’in tasarladığı Askılı Ahşap Saksı Modelleri

Askılı ahşap saksı

Bir Cevap Yazın