Ana sayfa Dış Mekanlar Bahçeler Ruhunuzu Dinlendirmek İçin Asma Sandalyeler Tercih Edin +34

Ruhunuzu Dinlendirmek İçin Asma Sandalyeler Tercih Edin +34

PAYLAŞ

Asma sandalyeler veya asma koltuklar evinizin dekorasyonu için harika bir seçenek olacaktır. Yazı başlığımız bir reklam sloganı gibi oldu. Telif hakkı bize ait, kullanmak isteyen bizimle irtibata geçerbilir 🙂

Asma sandalyeleriniz ev dekorasyonu haricinde ruhunuzu dinlendirecek size mutluluk katacak. Asma sandalyelerin harika tasarımları, modenliği, dekoratif oluşu ve iç dekorasyona uygunluğu ile bulunduğunuz ortamın havasını değiştirecek. Bahçenizde, salonunuzda, yatak odanızda, balkonunuzda, terasta her yerde kullanabilirsiniz.

Ruhunuzu dinlendirmek, yoğun bir gün sonrasında rahatlamak istiyorsanız asma sandalyelere oturup hafifçe sallanarak, uzanarak ve gözlerinizi kapayarak dinginleşebilirsiniz.

İlk asma sandalyeler 1959’da Danimarkalı mobilya tasarımcısı Nanna Ditzel tarafından hazırlandı. Daha önceleri yumurta kabuğu şeklinde olan asma sandalyeler şimdilerde farklı tasarım ve renklerle her ortama uygun şekilde tasarlanıyor. Tabi burada tasarımcısının hayal gücü çok önemli. Asma sandalye tavana asılı şeklinde olabildiği gibi artık daha pratik ve taşınabilir tavana asılmasına gerek kalmayan tasarımı ile çok kullanışlı. İstediğiniz zaman istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Ahşaptan, demirden, sert plastikten hazırlanmış asma sandalye modelleri ile bir adet örnek asma koltuk örneği ekledik. Asma koltuklar ile ilgili ayrı bir yazı hazırlayacağız. Bizi takip edin.

Dekorasyon ve Dinlenme İçin Asma Sandalyeler

Asma sandalyeler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here