Ana sayfa Dış Mekanlar Bahçeler Ateş Çukuru Fikirleri İle Bahçenize Farklılık Katın +33

Ateş Çukuru Fikirleri İle Bahçenize Farklılık Katın +33

PAYLAŞ
Ateş Çukuru

Ateş çukuru veya diğer adıyla ateş kuyusu yaparak bahçenizde dekoratif bir hava katabilirsiniz. Bahçede ateş çukurları yaz aylarında sevdiklerinizle güzel vakitler geçirmenize vesile olacaktır.

Özellikle yaz aylarıda bahçede vakit geçirmesi gibi yoktur. İnsan bahçede vakit geçirirken zamanın nasıl geçtiğini anlamaz. Çay, kahve, tavla, sohbet muhabbet alır başını gider. Bu muhabbete birde yangin çukuru eklenirse doyumsuz olur. Soğuk bahar akşamlarında evinize çekilirken ateş çukurunu yakarak, etrafında toplanabilir ve vakit geçirebilirsiniz. Mangal yapabilir, eğlenebilirsiniz. Bu ateş çukurları arka bahçeniz için idela bir buluşma noktası olacaktır.

Ateş kuyusunu yaktığınızda etraf aydınlanacak ve ısınacak. Bahçeniz daha ilgi çekici ve gösterişli olacak. Bahçenizde ailenizle yemek yerken ateş çukurlarının ışığı sizi aydınlatacak.

Yada dekoratif anlamda evinize farklılık katacak. Ateş çukurları hazır yapım satıldığı gibi kendinizin de yapabileceği örneler bulunmakta. Bahçenize biraz çukur kazıp içini tuğlalar ile döşeyebilirsiniz. Yada sadece tuğla ile çevirip yapabilirsiniz. Yada farklı materyalleri kullanarak ateş çukuru oluşturabilirsiniz.

Son olarak havuz yada çeşme yanında bulunacak ateş kuyusu çok ilginç olacaktır.

Bahçenizde yenilik arıyorsanız Bahçe yolu fikirleri ve Bahçe sandalye fikirleri de ilginizi çekecektir.

Birbirinden Güzel Ateş Çukuru Fikirleri

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here