Ana sayfa İç Mekanlar Banyo Ayaklı Küvet Örnekleri – 31 Harika Küvet Örneği

Ayaklı Küvet Örnekleri – 31 Harika Küvet Örneği

PAYLAŞ
ayaklı küvet

Clawfoot yani ayaklı küvet banyo dekorasyonu için harika bir seçim olacaktır. Ev dekorasyonu için vazgeçilmez alanlardan bir tanesi de banyodur. Banyo misafirle tarafından ev temizliğinin onaylandığı ve ev dekorasyonu hakkında bilgi veren alandır.

Ayaklı küvetler 19. yüzyılda ve 20. yüzyıl başlarında trend olan banyo aksesuarıydı. Sonraları farklı trendler banyolarda hakim olsa da şimdilerde yine eski küvetler gözde. Şimdilerde ayaklı küvet zarif ve şıklıklarından dolayı tercih edilmeye başlandı. Her alanda olduğu gibi eskiye dönüş banyoları da etkiliyor. Modası geçti diye atılan eşyalar şimdilerde artık çok moda. Hatta farklılık göstergesi.

Artık eski eşyaları attığımıza mı yanarız yeniden o eşyalara dünya para verdiğimize mi. Birde modası geçti diye atılan ürünler yıllar sonra karşımıza çok yüksek fiyatta çıkıyor. Örneğin Patchwork yıllar sonra tekrar trend olması ve fiyatlarının pahallı olması gibi…

2017 Banyo Modelleri hakkında bilgi almak istiyorsanız yazımızı takip edebilirsiniz.

Sizde banyonuzda değişiklik yapmak istiyorsanız ve farklılık arıyorsanız sizin için hazırladığımız görseller yeni banyo dekorasyonu hakkında bilgilendirici olacaktır.

Birbirinden güzel 31 ayaklı küvet örneği

Eski zamanlar ayaklı küvet örneği. Zarafet ve güzellik bakımıdan harika desenler ile banyoya uyum sağlamış.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here