Ana sayfa Özel Günler Anneler/Babalar Günü Babalar Günü İçin Kağıt Kravat

Babalar Günü İçin Kağıt Kravat

PAYLAŞ
Kağıt Kravat

Kağıt kravat yapıp, hazırlayıp hediye etmek ister misiniz? Babalar günü hediyesi için ilginç bir fikir ile babanızı şaşırtıp kağıt kravat hediye etmeye ne dersiniz. Dünya da olmamızın sebebi, hayata tutunmamızın yardımcısı, babalarımız! Onlar özeldir ve bu yüzden babalar günü de özel olmalıdır.

Çoğu zaman unutulan babalar gününü, haydi bu sefer tersine çevirip onların kendilerini özel hissetmelerini sağlayalım.

Onları mutlu etmek için her zaman tonlarca para harcamaya gerek de yoktur. Babalar için ayıracağımız vakit onlara alacağımız en pahalı hediyeden bile daha değerlidir. Basit düşünün…küçük çocuklar büyüklere olan sevgilerini nasıl ifade ediyorlar???

Çok kolay, onların özel günlerde harcayabilecekleri gelirleri ve ya cep dolduracak paraları yoktur. Ama hayal dünyaları geniştir ve resim çizerler, boya yaparlar. O resimler de babalar anneler ve çocukları eleledir. Gülen bir yüz çizerler birde kalp tabi ki. İşte bu kadar! Bu basit ve hiç bir maliyeti olmayan hediyenin aslında çok büyük bir değeri vardır. Böyle hediyelerin bir ruhu vardır, çünkü çocuğunuz sizin için zaman ayırıp düşündü ne çizebileceğini, hangi renkleri kullanması gerektiğini. Babayı nereye çizmeli ona ne giydirmeli? Müstakil bir ev önünde ve ya bir göl başında ya da babası ile geçirdiği güzel bir anı kaleme alır.

İşte böyle bu taktik ile hangi yaşta olursanız olun babaları mutlu edebilirsiniz, eşinizin babalar gününü de bu şekilde kutlayabilirsiniz. Çünkü siz o hediye için zaman harcadınız, emek verdiniz ve tüm bunları yaparken sevgi kattınız. Karton ile yapılmış bu güzel kravatlar, cüzdanlar ve gömlekler çok güzel birer tebrik kartına dönüşür. İçine en güzel dileklerinizi yazabilir duygularınızı en özel şekilde ifade edebilirsiniz.

Haydi babalarımızı sevdiğimizi onlara gösterelim, onlara kağıt kravat yapalım. Onları unutmadık, unutmayacağız…

   

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here