Ana sayfa Dış Mekanlar Bahçeler Bahçe Dekorasyonu İçin Ahşap Yürüyüş Yolu

Bahçe Dekorasyonu İçin Ahşap Yürüyüş Yolu

PAYLAŞ
Ahşap yürüyüş yolu

Ahşap yürüyüş yolu bahçenize rustik bir hava katacaktır. Bahçe dekorasyonu için harika bir fikir ve harika bir seçenek olacaktır.

Bahçe yolları bahçeniz için sadece yürüme yolları görmemek onu evinizin bir dekoru olarak görmek gerekir.

Bahçe yürüyüş yolunuz beton, taş, çakıl, mozaik, döşeme şeklinde olabilir. Bunlar duruma göre daha maliyetli ve emek gerektiren bir iştir. Fakat farklı bir yöntem deneyip bahçenize güzel bir hava katmak istiyorsanız ahşap yürüyüş yolunu denemenizi tavsiye ederiz.

Diğer Bahçe Yolu Fikirleri için konumuzu inceleyebilirsiniz. Ayrıca bahçe kapısı için Ay Kapısı fikirlerini bahçe sandalyeleri için Bahçe Sandalye Fikirlerini incelemenizi öneririz. İyi Eğlenceler.

Birbirinden güzel harika ahşap yürüyüş yolu

Böyle güzel bir ahşap yürüyüş yolu yapmak için kesilmiş ağaçlardan faydalanabilirsiniz. Yada bahçenizde, orman yakınlarında iseniz ormanda yada köy yerinde iseniz köyünüzde uygun bir yerde izin alınarak kesilen ağaçları değerlendirebilirsiniz.

Çok bir şey yapmanıza gerekte yok. Kesilen ağacı dilimleyerek yürüyüş yolunuzun parçalarını ortaya çıkarabilirsiniz. Daha sonra yapmanız gereken onu bahçenize güzelce dizmek. Ve ortaya kendi yaptığınız, emek verdiğiniz harika bir bahçe yürüyüş yolu çıkacaktır.

Kullanmadığınız tahta parçalarını yada bir yerden sökülen tahtaları değerlendirebilirsiniz. İsterseniz bunları boyayıp rengarenk bir yürüyüş yolu yapabilirsiniz. İstediğiniz şekilde düzebilir, yürüyüş yolunun stilini oluşturabilirsiniz.

Kesilen ağaç parçaları ile taşların uyumunu gösteren güzel bir yürüyüş yolu

Tahta parçaları, çakıllar ve yeşillik. Hepsi ayrı bir güzellik katıyor.

Yürüyeceğiniz yer veya değerlendireceğiniz yer çok büyük olmayabilir. Ama ahşabın kendin göstermesi bahçenize değer katacaktır.

Eski inşaat malzemelerinden artan yada eski ahşap evinizi yenilerken artan malzemeleri böyle değerlendirmek nasıl olur. Hem kolay hemde farklı. Yürüdüğünüz yerlerden kışın ayağınız ıslanmaz, çamura batmaz 🙂

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here