Ana sayfa Dış Mekanlar Bahçeler Bahçeleriniz İçin Örnek Bahçe Sandalyeleri Fikirleri

Bahçeleriniz İçin Örnek Bahçe Sandalyeleri Fikirleri

PAYLAŞ

Bahçeleriniz için örnek bahçe sandalyeleri fikirleri arıyorsanız hoş geldiniz. Eğer bir bahçeniz varsa çok şanslısınız, çünkü bahçe sandalyeleri çok yakışacak bahçenize.

Kendinizin yapabileceği ya da satın alabileceğiniz birbirinden değişik,  modern, renkli, klasik, cıvıl cıvıl, ahşap ve şık sandalyeler üzerinde büyük bir zevkle oturmanızı sağlayacak. Ayrıca mangal partinize gelecek olan misafirlerinizin de çok ilgisini çekecek. Her bahçeye ve her türlü zevke uygun sandalyeler mevcut bu seçeneklerde. Bahçe sandalyeleri fikirlerinde kimi eski kasasını değerlendirmiş, kimi araba lastiklerini. Kiminin elinde kütük bulmuş oymuş bazıları da ilçelerini birleştirmiş.

Bahçeler ile ilgili yapılacak çok güzel kendin yap fikirleri ortaya çıkabiliyor. Bahçenizin her alanını değerlendirme imkanı bulabiliyorsunuz. Bahçeniz için Bahçe yolu fikirleri ve diğer güzel konuları bulabilirsiniz.

19Plastik kasa sandalye

Eğer eski bir kaç kasaya sahipseniz, hiç fark etmez plastik ya da ahşap bir tarafını kesip süslü yastıklarla sık bahçe sandalyesine dönüştürebilirsiniz. Kasadan yapılmış sandalyesini yüksek bir taşın ve ya tahtanın üzerine koyabilirsiniz.

18Tekerlek sandalye

Dikkatli bakmadıkça onun tekerlek olduğunu anlamak zor. Çünkü kusursuz ve rahat görünümlü tasarlanmış. Sepet ölümü için kullanılan iç dokusu rahat oturmanızı sağlayacaktır.

17Kütük sandalye

Büyük bir amacınız vardı ve kesmek zorunda kaldınız, bahçenizde olmasa da ormandan getirdiniz. Şimdi bu büyük ağaç gövdesini ziyan etmeden güzel birer sandalyeler dönüşme zamanı geldi işte. Orijinal olan kütük sandalyeler ile bahçeniz çok farklı görünecektir.

16Renkli sandalyeler

Renkleri seviyor ve hayatınızın her yerinde bulunsun istiyorsanız bu renkli sandalye fikrini mutlaka not alın. Fazla söze gerek yok galiba, bu sandalyeler kendine hayran bırakacak.

15Kamyon tekeri sandalye

14Ağaç tabure / Ağaç sandalye

Doğallığı sevenler için çok güzel görünüyor.

13Birleşmiş odunlar sandalye

Odun parçalarını birleştirerek ilginç fikirler ortaya çıkabiliyor. Bunlardan bir tanesi de bahçeniz için yapılabilecek odun sandalye

12Sürrealist sanat sandalyesi

11Kütük tabure

10Palet sandalye

9Şezlong sandalye

8Makara sandalye

7Palet sandalye

6Bahçeniz için ağaç koltuk

5Tuğla vs ahşap bank/sandalye

4Rahat kütük puf

3Golf sopalı sandalye

2Ayak dinlendirme sandalyesi

1Kağnı arabı tekeri koltuğu

Bir Cevap Yazın