Ana sayfa Kendin Yap El Sanatları Çakıl Taşından Yapılmış Duvar Dekorasyonları 25 Örnek

Çakıl Taşından Yapılmış Duvar Dekorasyonları 25 Örnek

PAYLAŞ
Çakıl taşından yapılmış duvar dekorasyonları

Çakıl taşından yapılmış duvar dekorasyonları desem. Taş sanatı, çakıl taşı tablo desem. Hayal gücü kullanılarak yapılmış taşların sanatı.

Biraz istek, biraz becer, biraz uğraş ve biraz hayal gücü ile siz de bu taştan yapılmış tablolardan yapabilirsiniz. Farlı şekillerde, farklı motiflerde taş tablolar yapabilirsiniz. Doğal taşları sıcak silikon yardımı ile ister direk yapıştırın isterseniz boyayarak yapıştırın.

Çakıl tablolar için sadece çakıl taşı kullanmak zorunda değilsiniz. Farklı materyallerden de faydalanabilirsiniz. Taşlardan yapacağınız tabloları kendi evinizin dekorasyonu için kullanabilirken arkadaşınızın evine ev hediyesi olarak da hazırlayabilirsiniz. Hayvanları seven bir arkadaşınıza hayvan motifli taş tablo, müzikçi arkadaşınıza müzik desenli taş tablo, çiçekleri seven arkadaşınıza çiçeklerle hazırlayacağınız taştan yapılmış tabloları hediye edebilirsiniz.

Çakıl taşından yapılmış duvar dekorasyonları için tuval, ahşap bir yüzey, kalın mukavva yada farklı bir sert zemin kullanabilirsiniz.

Eviniz İçin Çakıl Taşından Yapılmış Duvar Dekorasyonları

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here