Ana sayfa Moda Düğün Çiçek Avize İle Güzel Tavan Dekorasyonu Oluşturun

Çiçek Avize İle Güzel Tavan Dekorasyonu Oluşturun

PAYLAŞ
Çiçek Avize

Çiçek avize ile çiçek sergilemek son dönemlerin moda dekorasyon yöntemlerinden bir tanesidir. Çiçek avizeler aslında çiçekleri göstermenin de farklı bir yoludur.

Gerçekten de güzel bir dekorasyon fikri olan bu çiçekten avizeler kusursuz duruyorlar. Bu güzel avizeler özel günlerinizi gerçekten özel kılar. Son zamanlarda özellikle düğün, doğum günü ve özel yemekler yada toplantılar için önemli bir görsel haline geldi. Önem verdiğiniz davetlere nadide bir şekilde eşlik eder ve dilerseniz her gününüzde kendinizi özel hissetmenize yardımcı olur. Çiçek avize iç mekan veya dış mekan hiç fark etmez, problemsiz kullanabilirsiniz.

Tasarımı da gayet basit aslında. İçine yerleştirebileceginiz örgü sepetiniz olabilir, etrafını kumaş ile kaplayacağınız bir kasnak olabilir, dilerseniz yuvarlak dilerseniz dikdörtgen veya kare yapabilirsiniz.

Ayrıca gerçek çiçeklere kıymak istemeyenler için, “çiçekler dalında güzeldir” diyenler için de şöyle bir tavsiyemiz olabilir. Sahte çiçeklerde gerçeği kadar taze görünebilir hatta daha uzu ömürlü olabilirler.

Daha doğrusu yemek odanızda veya yatak odanızda kullanmak isterseniz bu daha iyi bir fikir olabilir. Sık sık çiçek değiştirme ve ya dökülmüş yaprakları, tozları, temizleme gibi bir derdiniz de olmaz. Sahte çiçeklerinizi arada bir yıkayıp kurutursanız odanızda fazla toza maruz kalmazsınız.

Birbirinden Güzel 20 Çiçek Avize Örneği

Çiçek avize yapmak için çok bir şey yapmanıza da gerek yok. Çiçekleriniz hazır oldukta sonra iki parça tahta ile ortaya güzel sonuçlar çıkarabilirsiniz.

Özel bir gün kutlamak için hazırlanmış güzel çiçek avize

Ortaya güzel bir şeyler çıkarmak için hayal gücü yeterli. Meyve kasası ile çiçek sartık avizenizi kediniz yapabilirsiniz. Kendin yap fikirlerine örnek olacak kolay ve basit bir fikir.

Tahtalar ile hazırlanmış basit bir çiçek avize

Hasır ile hazırlanmış çok güzel çiçek renkleri ile süslenmiş davet masası

İki katlı gelin tacı gibi güzel çiçek avizeler

Eski avizenizden sıkıldını mı? Atmayı mı düşünüyorsunuz? Sakın atmayın. Geri dönüşüm şeklinde değerlendirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken avizenizi çiçekler ile süslemek.

Harika sartık çiçek avize örneği

Çiçek avize düğün dekorasyonunda yeni bir fikir değil fakat günden güne daha gösterişli, abartılı ve şaşalı oluyorç

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here