Ana sayfa İç Mekanlar Çocuk Odaları 25 Çocuk Odası Tuğla Duvar Dekoasyonu Fikirleri

25 Çocuk Odası Tuğla Duvar Dekoasyonu Fikirleri

PAYLAŞ
çocuk odası tuğla duvar

Çocuk odası tuğla duvar dekoasyonu fikirleri çocuk ve genç odalarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Oldukça güzel ve şık görünen çocuk odası tuğla duvar dekorasyonu için isterseniz gerçek tuğla isterseniz de duvar kağıdı kullanılabilir.

Tuğlalar ile meğer neler yapılırmış neler. Genel olarak beğenmediğimiz turuncu renkli tuğlalar, evi çıplak gösteren tuğlalara dış cephede tahammülümüz bile yokken şimdi evimizin içerisinde dekorasyon ürünü olarak kullanabiliyoruz.

Çocuklardan ziyade en çok genç odalarına yakışacak olan tuğla dekorasyonunu istediğiniz renge de boyayabilirsiniz. Genel olarak orijinal rengi ile kullanılsalar bile beyaz renkte bir hayli yakışıyor tuğlalara.

Beyaz renkli tuğla dekorasyonu yatay pencereler ile çok uyumlu olup ayrıca hapishane hücresi görünümü vermiş.

Bütün duvarınızı tuğla ile kaplamak istemezseniz duvarınızın bir kısmını sadece tuğlalar ile örebilirsiniz. Ya da tuğla şeklindeki duvar kağıtları ile dekore edebilirsiniz. Odanızın bir köşesini vurgulamak istiyorsanız eğer bu iyi bir karar olacaktır.

Mesela yatak başlığınız yok ise atak baslığı olarak kullanabilirsiniz. Varsa bile yatak başlığınızı iptal edip tuğla duvar dekoru ile odanızı dekore edebilirsiniz.

Ranza arkası örülü turuncu tuğlalar da hapishane hücresini anımsatmış.

Çocuklarınızın oyun ve eğlence odasını tuğla duvar dekorasyon fikri ile şekillendirebilirsiniz.

Bütün odanızı tuğlalar ile örebilir ve odanizi gayet ferah göstermek icin beyaza boyayabilirisiniz. Büyük pencereler ile bayağı geniş bir görünüm verir odanıza.

Bebek odası olsa bile tuğlalar hiç soğuk bir hava vermemiş. Aksine farklı tarz ve cok yumuşacık, sıcacık bir görünüm sağlamış. Gayet dogal ve amerikan tarzı olmuş. Günümüzde fabrika da üretimiş standart bebek odalarından farklı kendi stilinde bir bebek odası olmuş.

 

Oyun odası olarak da adlandırılabilir. Hatta tuğla duvar oyun parkını hatırlatmış.

Yine ayni sekilde mobilyaların original hali ön planda olan güzel bir tasarım.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here