Ana sayfa ANASAYFA Çok Basit ve Masrafsız 25 Kendin Yap Fikirleri

Çok Basit ve Masrafsız 25 Kendin Yap Fikirleri

PAYLAŞ

Herkes evde elinde bulunan malzemeler ile kendin yap fikirleri (dıy) projeleri gerçekleştirmek ister. Kendin yap projelerinin yapılma sebebi eldeki malzemelerin değerlendirilmesi, kullanılmayan malzemelerin çöpe atılmaması, vakit geçirmek, eğlenmek ve kendi yaptığı işlerle para kazanmak olabilir. Tabi bu da kendin yap kendin sat kısmına giriyor. Kendi emeğinizin paraya dönüşmesi ise ayrı bir zevk meselesi.

Kendi el emeğiniz ile yapacağınız ürünlerin hem değeri yüksek olacak hemde değer vereceksiniz. Bu güzel bir fikir değil mi? Çünkü eviniz için emeğinizi harcadınız ve güzel malzemeler ortaya çıkardınız.

Evinizde hayal gücünüzü kullanarak yapacağınız ürünler modern, geleneksel, ilginç, hatta tuhaf fikirlerden oluşabilir. Kimsenin ne dediğine bakmadan kendi düşüncenize göre yapacağınız ürünler insanların ilgisini çekecektir.

Bu konuda neredeyse para harcamadan kolayca yapabileceğiniz kendin yap fikirleri hakkında görsellere yer vereceğiz.

Evinide kullanamdığınız mandallar ile saksı yapmak, plastik kaşıklar ile avize yapmak, kullanılmayan bardakları süslemek, renkli mumlardan ilginç mumluk yapmak, konserve kablarından mutfak malzemesi yapmak, kullanılmayan cd ve pet şişesinden saksı yapmak, resimlerinizden kalp yaparak romantik ortamlar oluşturmak, şişeden abajür yapmak vb işler evde kendi başınıza hiçbir maliyeti olmadan yapacağınız güzel ve ilginç fikirlerden birkaç tanesi.

Bütçenizi zorlamayacak, yaparken eğleneceğiniz, seveceğiniz bu ev dekoru ve kendin yap fikirlerini görmeye dersiniz?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here