Ana sayfa İç Mekanlar Çocuk Odaları Çocuklarınızın Odası İçin Cool ve Tarz Çocuk Yatak Odaları

Çocuklarınızın Odası İçin Cool ve Tarz Çocuk Yatak Odaları

PAYLAŞ
Cool ve Tarz Çocuk Yatak Odaları

Çocuklarınızın Odası için cool ve tarz çocuk yatak odaları arıyorsanız bu ilginç yatak odaları tam size göre. Çocuk odası çocuklar için sadece uyumak için değil dinlenme, kendini bulma, eğlenme, oyun oynama, hayal gücünü geliştirme ve farklılıkları keşfetme odasıdır.

Uçak Cool ve Tarz Çocuk Yatak Odaları

Gökyüzünden, özgürlükten bahsetmişken bu uçak şeklinde tasarlanmış çocuk yatak odasını söylememek olmaz. Gökyüzüne, uçağa hayran çocuğunuz varsa bu yatak odası tam ona göre. Çocuğunuzun odasını ve evinizi çok farklı hissetirecek bu yatak odası fiberglas, kauçuk, paslanmaz çelik, ahşaptan hazırlanmış.

Balon Cool ve Tarz Çocuk Yatak Odaları

Kendinizi Kapadokya’da balonda gibi hissettirecek bir yatak odası örneği. Herkes böyle bir yatak odasının olmasını muhakkak ister. Çocuğunuzun odasına bulut aksesuarları ekleyerek çocuğunuzun balon ile gökyüzünde gezdiğini hayal ettirebilirsiniz.

İstiridye Cool ve Tarz Çocuk Yatak Odaları

Portekizli mobilya tasarımcıları tarafından hazırlanan istiridye tasarımlı ilginç yatak odası modeli. İstiridye-inci konseptinden yola çıkılmış. İstiridyenin kabukları nasıl değerli inciyi koruyorsa sizin içinde bir inci olan çocuğunuza özel yapılmış bir model. İçinde aydınlatması olan, cam elyaftan üretilen çocuk yatak odası evinizin prensesi için çok özel bir deneyim olacaktır.

VW Klasik Minibüsünden Cool ve Tarz Çocuk Yatak Odaları

VW Klasik Minibüsünden İlham Alan Fikirler konusunda VW yatak odasını paylaşmıştık. Ama Circu tarafından tasarlanan yatak odası daha farklı. VW özgürlüğünü seven kişilerin ikonu oldu. Eğer çocuğunuzda özgülüğüne meraklı ise bu yatak odası tam ona göre demektir.

VW yatak odasının içi tam bir VW klasik minübüs öreği gibi tasarlanmış. İç kısmı ahşap malzemeden, dış kısmı krom kaplı fiberglas malzemeden yapılmıştır. VW yatak odasının içinde bir yatak, bir tv, bir koltuk, bir ufak dolap ve bir kanepe bulunuyor.

Circu’ya bu harika çocuk yatak odalarını hazırladığı için teşekkür ederiz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here