Ana sayfa ANASAYFA Montebar Villa – Doğa Harikası Modern Villa

Montebar Villa – Doğa Harikası Modern Villa

PAYLAŞ

Montebar Villa doğa harikası modern villa olarak karşımıza çıkıyor. İsviçre Alpler’ine bakan panoramik bir yerde yer alan dört mevsim boyunca güneş ışığı ile ayrıcalıklı bir konumda olan prefabrik bir ahşap bir villadır. Doğa manzaralı bu modern villa ağaçların, çimenlerin, kuş cıvıltılarını ve inek çanlarının muhteşem ahengi arasından bulunuyor. Birde bu güzel ahenge Alpler’in rüzgar esintisinin eklediğinizde insanın buradan ne ayrılası gelir nede burada yaşlanası.

Bu doğa harikası modern villa çevre ile daha iyi entegrasyon olabilmesi için koyu gri tonlu bir çatı yapıldı. Çatı renginin güzel bir fikir olduğunu düşünen mimarlar bu güzel doğa evini doğa içinde büyük bir kayaya benzemesi için diğer unsurlarını da aynı renk yaparak homojen bir çözüme kavuşturdular.

Bu güzel modern villa tasarımına ek olarak özel tasarlanmış katlanır panjurlar yapıldı. Villa panjurları kapatıldığında cephe deseniyle eşleşmesi ve hizalanması için aynı porselen taş malzemesi uygulanmıştır.

Dört mevsim boyunca düşük bakım maliyetlerini korumak için yüksek enerji tasarrufu standartları benimsenmiştir. Yüksek performanslı çatının yanı sıra, modern villa da zemin ısıtma sistemi tarafından güçlendirilmiş ve tüm aydınlatma armatürleri led ampüller ile donatılmıştır. Tabi ki modern villa dekoru, modern masa ve bu güzel villaya yakışacak modern koltuklar.

Bu güzel villa evinde çatısında bulunan yatak ve tv ünitesinin dışında, üç yatak odası, bir çalışma odası, iki banyo, bir çamaşırhane odası, teknik oda, kiler ve depo odaları bulunuyor.
Montebar Villa

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here