Ana sayfa Diğer Fikirler Eğlenceli Çocuk Yemeği Fikirleri

Eğlenceli Çocuk Yemeği Fikirleri

PAYLAŞ
Eğlenceli Çocuk Yemeği Fikirleri

Eğlenceli çocuk yemeği fikirleri ile eğlenceli çocuk yemekleri hazırlayabilirsiniz. Çocuklarınıza yemeği sevdirebilir, yemek yemekte zorlanan, yemeyen çocuklara yemek yemeyi eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Polonyalı tasarımcı Boguslaw Silwinski‘nin harika fikri sayesinde yemekler artık daha eğlenceli. Silwinski yemek tabaklarına yaptığı eğlenceli çizimlerle çocukları sıkmayacak, oyun oynarken yemek yiyecek, yemek yerken oyun oynayacak şekilde tasarladı.

Çocuklar eğlenceli çocuk yemeği fikirleri ile tabaklarını hayal güçlerine göre tasarlayabiliyor.

Tren bezelye, mısır taşıyabilir yada isterse onun yerine üzüm, kiraz, vişne taneleri koyabilir.  Yada forklif ananas taşıyabilir, çalışan çocuğunuz yorulunca raflardaki ananas parçalarını mideye indirebilir. Çocuğunuz ananasın yerine elinizde ne varsa koyup eğlenceli hale getirebilir. 

Yada kamyonla yiyecek taşıyabilir. Çocuğunuz paraşütü istediğiniz sebze ve meyvelerle oluşturabilir.

Yemeğini vinçle taşıyıp ağzına götürebilir.  Helikopterle yiyeceği yemeği taşıyabilir.Havuçtan deniz dalgalarına karşı koyan bir gemi yapabilir.

Yemeklerden ilginç saç modelleri oluşturabilir.

 

Eğlenceli çocuk yemeği fikirleri ile tabi ki diğer tabak çeşitlerinde, dağ tırmanabilir, dağdan aşağı inebilir, zirveye çıkabilir, yük taşıyabilir, yük çekebilir. Ve bunları her yemek yerken yapabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here