Ana sayfa Diğer Fikirler Ev Dekorasyonu İçin Endüstriyel Lamba Fikirleri

Ev Dekorasyonu İçin Endüstriyel Lamba Fikirleri

PAYLAŞ
Endüstriyel Lamba

Endüstriyel lamba veya doğal görünümü ile rustik lamba fikirleri ile ev dekorasyonunuza harika bir görünüm katabilirsiniz.

Sanayi de kullanılan lambalar bu kadar mu popüler olur. Yani kendi yerinde görsel yüzüne bile bakmayacağımız cinsten bu lambalar, ama o kadar dekoratif yapılmış ki adeta evlerde artık olmazsa olmaz durumuna kadar gelmiş. Halbuki nedir ki alt tarafı sanayide kullanılan ince özensiz lambalar ve bir kaç demir parçası, su borusu, urgan ipi vs. vs.

Ama hiçte öyle düşünmemek hor görmemek lazımmış, çünkü bu rustik görünümlü lambalar çok şık. Nasıl isterseniz öyle kullanın ister ayakta duran lamba olarak ister, masa lambası, ister tavana astığımız bir avize. Bir kaç tane lambayı bir araya getirince güzelde bir renk seçtiysek eğer demirimiz için bambaşka bir hava katıyor. Hatta ve hatta sanayi lambasından çıkıp sadece zengin villalarında büyük malikanelerde kullanılan o paha biçilmez avizelere benziyor. Sokak lambalarını anımsatan çok özel tasarımlar, ve ya büyük parça tahta da birleşmiş bir kaç tane ampül hepsi çok tarz. İşte sizde kendinize en uygun lambaları belirleyin diye bir kaç örnek sunuyoruz. Benim favorim kalın urgan ipli olan ya sizin ki…

Birbirinden güzel 30 endustriyel lamba fikirleri

2 YORUMLAR

  1. Selam,
    Borularla lamba yapmak istiyorum ama dogru malzemeleri bulamiyorum. Duy, duyun girdigi dirsek, ara baglantisi için gereken baglayici nedir, nereden bulurum bilmiyorum.
    Acaba bana bu konuda yardimci olabilir misiniz?
    Tesekkürler,
    Can

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here