Ana sayfa Kendin Yap Eski Kek Kalıbı veya Eski Pasta Kalıpları İle Dekoratif Fikirler

Eski Kek Kalıbı veya Eski Pasta Kalıpları İle Dekoratif Fikirler

PAYLAŞ

Warning: preg_replace(): Unknown modifier 'c' in /home/fikirtvc/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_smart_list.php on line 751

Eski kek kalıbı veya eski pasta kalıbı değerlendirme konusuna hoşgeldiniz 🙂 Eski kek kalıbı değerlendirme, dekoratif olarak kullanma konusunda ve kullanmadığım kek kalıplarını ne yapabilirim diyorsanız bizde tam bu konuya değineceğiz.

Eski kek kalıplarınızı çöpe atmadan önce bir düşünün. Geri dönüşüm ve kendin yap fikirleri şeklinde değerlendirebilirsiniz. Bu şekilde hem evinizin dekoruna şıklık, hem farklı bir dekorasyon ürünü, hemde aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Eskimiş kek kalıplarınız kullanılmayacak derecede yıpranmış ve kötü ise bahçede değerlendirebilirsiniz. Pasta kalıbına çiçek dikebilir yada içine beton dökerek betondan çiçek kabı oluşturabilirsiniz. Eğer eski pasta kalıplarınız evde değerlendirilebilir derecede ise evinizde süs olarak, rüzgarlık olarak, yada lamba olarak değerlendirebilirsiniz.

Eski kek kalıplarınızı boyayarak, renklendirerek, süsleyerek istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Eski Pasta Kalıbı veya Eski Kek Kalıbı Değerlendirme Fikirleri

12Eski Kek Kalıbını Bahçede Kullanma

Kek kalıbının içine beton doldurup kek yapıyormuş gibi kalıp çıkarabilirsiniz. Bu kalıbı ister dekor olarak kullanın isterseniz de içine bitki ekin. Her şekilde güzel olacaktır. Ayrıca beton kalıbı boyayabilir ve süsleyebilirsiniz.

11Eski Kek Kalıbına Çiçek Dikme

Bahçenizde veya balkonunuzda kalıba çiçek dikebilirsiniz.

10Eski Kek Kalıbını Mutfak Süsü Olarak Kullanma

Pasta kalıbını uygun yerlerinden delerek evinize dekor olarak asabilirsiniz.

9Eski Pasta Kalıbından Saat Yapma

Kek kalınından saat yapma gerçekten güzel fikir. Kalıbı mutfağınızım dekoruna göre istediğiniz renkte boyayabilirsiniz. İçine rakamları yazabilirsiniz. Roma rakamı ile çok hoş olacaktır.

8Eski Pasta Kalıbından Duvar Süsü Yapma

Eski kek kalıbı ile duvar süsü yapabilir, içine ailenizin resimlerini veya hoşlandığınız resimleri yapıştırabilirsiniz.

7Eski Pasta Kalıbından Askılı Saksı Yapma

Ev dekorunuza pasta kek kalıbından güzel asma saksı dekoru

6Rengarenk Ev Dekoru

Gördüğünüz gibi hayalinizdeki renkleri kalıba yansıtabilirsiniz. Salon dekoru olarak, salon dekoru olarak yada bahçenizde, özellikle bahçe girişinde dekor olarak kullanabilirsiniz.

5Eski Kek Kalıbından Sarkık Yapma

Evinize yapacağınız bu be bunun gibi sarktılar evinizin havasını değiştirecek

4Kapı Süsü Yapma

Kapım boş kalmasın fakat para da harcamak istemiyorum diyorsanız kapınızda kalıptan kapı süsü yapabilirsiniz.

3Duvar Lambası Yapma

Daha önce Eski Mutfak Eşyaları İle Aydınlatıcını Kendin Yap konusunda bahsetmiş olduğumuz kek kalıbı burada da karşımıza çıktı. Rengarenk kek kalıpları ile mutfağınızın dekoruna şıklık katabilirsiniz.

2Rüzgar Çanı Yapma

Sarkığın farklı versiyonu olan rüzgar çanı yapabilirsiniz.

1Sarkık AvizeYapma

Evet son olarak eski kek kalıbı ile avize yapabilirsiniz.

Eski kek kalıbı ile yapılabilecekler hakkında şimdilik bu kadar örnek verebildik. Daha farklı dekarosyon ürünleri yapılamaz mı? Tabi ki yapılır. Onları da farklı yazılarımızda inceleyeceğiz.

Yapacağınız tüm bu diy projeleri Hem farklı, hem ilginç hemde ilgi çekici olacaktır. Çevrenizdekiler muhakkak size bunu nerden bulduğunuzu, nasıl yaptığınızı ve nasıl aklınıza geldiğini soracaktır. İşte orda bizi söyleyebilirsiniz 🙂

Bir Cevap Yazın