Ana sayfa Kendin Yap Eski Pencereleri Değerlendirmek İçin 28 Harika Fikir

Eski Pencereleri Değerlendirmek İçin 28 Harika Fikir

PAYLAŞ
Eski pencereleri değerlendirmek

Eski pencereleri değerlendirmek çok güzel bir geri dönüşüm, yeniden kullan, öncesi sonrası ve kendin yap projesi olacaktır.

Daha önce Geri Dönüşüm Bisiklet Tekeri Fikirleri ve Kendin Yap Panjur Fikirleri ile eskimiş kullanılmayan eşyalarımızı ve malzemelerimizi değerlendirmekten bahsetmiştik. Hatta mutfak bölmünde eski mutfak eşyalarını değerlendirmek ve eski logo malzemelerini değerlendirmek konularını ve benzerlerini yazdık. Yazmaya başlayınca eskimiş eşyalarımızın atılmadan nasıl değerlendirilebildiği ortaya çıkıyor. Ve bu değerlendirme her alanda ve her eşya için geçerli.

Bugün ki konumuza gelirsek eski pencereleri değerlendirmek hem bütçeye katkı, hem güzel bir dekorasyon örneği, hem atık malzemeleri değerlendirme hemde eskimiş eşyalarımıza yeniden bir hayat verme imkanı doğuruyor.

Eski ve ahşap pencereler gerçekten çok güzel ve özenle hazırlanmış oluyor. Eskilere baktığımızda eskilerde hep bir özen ve sanat kokar. Yapılmak için değilde bulunduğu ortama güzellik katmak, renk katmak ve seçicilik katıyor. Bu pencerelerde de öyle. Şimdi pencerelerimiz neredeyse tamamen pimapen. Ve beyaz pimapen. Tabi ses geçirmesin, ısıyı içeride tutsun, dışarıdan soğuk gelmesin önemli konular. Ama hep bir benzerlik hep bi sıradanlık. Yavaş yavaş renkli ve dekoratif güzel pimapen pencereler ortaya çıkıyor. Ahşap görünümlü pencereler tabi ki ayrı bir güzel. Eski pencereler deki sanatsal doku hakkında daha sonra konuşuruz ve bir yazı yazarız.

Eski pencereleri değerlendirmek için onları boyayabilir, süsleyebilir, birkaç çekiç ve çivi yardımı ile farklı şekiller verebilirsiniz. Eski pencereleri değerlendirmek düşündüğünüzden de güzel sonuçlar ortaya çıkarabilir. Eski pencereler ile sehpa, çerçeve, bahçe süsü, duvar dekorasyonu, anahtarlık, raf olarak ve mutfak malzemelerinizi değerlendirmek için kullanabilirsiniz. Tabi ki bunlarla sınırlı değil. Hayal edebileceğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Kullanmadığımız Eski Pencereleri Değerlendirmek Hakkındaki Konumuz İçin Harika Fikirler

Eski Pencerelerden Çerçeve Yapmak

Bu Da Çerçeve Ama Çok Romantik ve Nostaljik

Eski Pencereleri Sehpa Yada Masa Olarak Değerlendirmek

Kullanmadığımız Pencereyi Harita Üzerinde Değerlendirmek

Eski Pencere Dekoratif Raf 

Eski Pencereleriniz İle Aksesuarlarınızı Dizayn Edebilirsiniz

Mutfağınızda Eşyaları Düzenleyebilirsiniz

Eski Pencerelerinizi Duvar Süsü Olarak Değerlendirmek

Yatak Başlığı Olarak Kullanılan Eski Pencereler

Mutfağınızın Duvarını Süsleyebilirsiniz

Eski Pencereleri Dekoratif Olarak Kullanabilirsiniz

Eski Pencerenizden Muhteşem Görünümlü Not Tahtası

Saksıları Değerlendirebilirsiniz

Home Ofis Dekorasyonu

Kullanmadığınız Pencereleri Banyoda Kullanabilirsiniz

Anahtarlık Olarak Kullanabilirsiniz

Mutfak Eşyalarınızı Toparlayabilirsiniz

Dekorasyon Süs Eşyası Olarak Kullanabilirsiniz

Bahçede Değerlendirebilirsiniz

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here