Ana sayfa İç Mekanlar Evinizi Sıradanlıktan Kurtaracak Renkli Merdivenler

Evinizi Sıradanlıktan Kurtaracak Renkli Merdivenler

PAYLAŞ

Renkli merdivenler, rengarenk merdivenler eviniz renk cümbüşüne çevirecek eğlenceli merdivenler. Sadece inip çıkmaya üst katlara ulaşmaya yarayan merdivenlerinizi birde rengarenk hayal edin. Nasıl bir şeyler canlanıyor gözünüzün önünde acaba. Çoğu kişinin aklına gelmeyecek bir fikir merdiven basamaklarını süslemek. Akıllara gelse bile ne gerek var ki denilebilir belki…ama bu merdivenlere bir göz atmalısınız. Evinizin bir aksesuarı olarak meydana çıkacak olan bu desenli renkli merdivenler inip çıkarken yüzünüzde bir tebessüme sebep olacak, bundan çok eminiz. Baktıkça insanın içini açan renkler, resimler, desenler merdiveninizle birlikte evinize çok yakışacak.

Renkli merdivenler renkli mutfak duvar kağıtları ile birleşince eviniz rengarenk olacak.

22

Rakamlı Merdiven

Merdiveninizde rakamları düşünün hani çocuklar hep sayarlar ya kaç basamak çıktım şimdi. Çıkıp çıkıp tekrar inerler ve kendilerince oyun oynarlar. Sadece çocukların olmayıp büyüklerinde ilgisini çekecek olan bu rakamlı merdiven sadece tahtadan oluşan merdiveninize küçük detayla bambaşka bir hava verecek.

21

Çizgi Diyarı Merdivenler

Bir çizgi filmden kopmuş gibi baktığınız bu merdiven. Sanki Christopf Colomb’un gemisi orda bekleyen. Güneşin batımını renkleriyle dolduran bu güzel merdiven adeta bir tablo.

20

Dantel Motifli Merdiven

Merdiveninizin ahşapı ile çok uyumlu olacak bir desen. Rengi ve motifi ile şık bir görünüm veriyor. Bakanların tekrar dönüp bakmak isteyeceği bu merdivenler ile ekstra resim asmanızı bile gerektirmeyecek.

19

Sürreal Merdiven

Bir çok şeye yorabilirsiniz bu motifleri, yapraklara, dudağa, çiçeğe, güneşe kısacası doğadan kopma ama yine de doğaya en yakın renkleri ile boyanan renkli merdivenler içinizi açacak. Kendinizi çocuk parkında gibi hissedeceksiniz.

18

Rıhtım Merdiven

Tatili gelmiş olanlara duyurulur! Herhangi bir basamağında oturun ve gözlerinizi kapatın. Kısada olsa kendinizi bir ada da hissedebilirsiniz. Ayaklarınız denize değer gibi, kulağınız da suyun sesi. Havaya girmeye başladınız bile sanırım. Bembeyaz yazlıklarınızı, villalarınızı süsleyecek olan bu renkli merdivenler tatilden hiç dönmediğinize inandıracak sizi.

17

Merdiven İçinde Merdiven

Ama bu farklı bir merdiven. Ahşap merdiveninizin üzerine taştan çizilmiş bir merdiven. Ucu bucağı nereye gittiği bilinmeyen kenarları çiçeklerle süslenmiş. Alis gibi harikalar diyarına gidiyorsunuz sanki.

16

Lego Merdiven

Sizden çok çocuğunuzun vakit geçireceği bir oyun alanı olacak gibi. Üzerine Rengarenk Lego taşları çizilmiş, üzerine basarken acaba kırılır mı ya da ayağım acır mı diye düşünebilirsiniz.

15

Çinili merdiven

Gerçek çini kullanır mısınız bilemem ama görüntüsü bile çok güzel

14

Fareli Merdiven

Fareleri pek sevmeyiz genelde, evimizde beslemeyi bırakın dışarda görmeye bile tahammülümüz yoktur. Ama bu fareler başka. Onlar merdiveninizde bir şehir kurmuş. Basamaklarınızı apartman dairesi gibi kullanan bu fareleri seveceksiniz.

Deneme sırası şimdi sizde aklınıza çok başka desenler, resimler, fikirler geliyordur eminim…

13

Renk Cümbüşü Merdiven

12

Bahar Havalı Merdiven

11

Mantarlı Merdiven

10

Kendin Yaz/Kendin Çiz Merdiven

9

Kapadokya Merdiven

8

Mozaik Merdiven

7

Plakalı Merdiven

6

Elmalı Merdiven

5

Sörf Dalgası Merdiven

4

Mandala Merdiven

3

Sulu Merdiven

2

Doğadan Merdiven

1

Renkli Ahşap Merdiven

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here