Ana sayfa Moda Düğün Gelin ve Damat Temalı 25 Düğün Pastası Modeli

Gelin ve Damat Temalı 25 Düğün Pastası Modeli

PAYLAŞ
Düğün Pastası Modeli

Düğün Pastası Modeli deyince aklın hayalin alamayacağı kadar çok ve çeşit düğün pastası modeli karşımıza çıkıyor. Düğün pastalarına daha önce Çiçekli Düğün Pastaları ve İlginç Düğün Pastası Fikirler olarak değişmiştik.

Fakat bu kadar çeşit varken ve insan böyle bir gün için bütün ömrü boyunca hazırlanıyorken niçin bir tanecik konu ile bitirelim bu özel ana hazırlanan özel pastaları. İşte o özel gününüz düğün gününüz yaklaştı, özellikle de hanımların iple çektiği yıllarca hangi gelinliği giymek istediğini düşündüğü, hangi saç modeli, hangi düğün arabası, hangi mekan, hangi orkestra vs. vs. dediğimiz o mutlu gün. Beraber bir hayata adımınızı atacağınız, bir ömrü paylaşacağınız o günün hazırlıkları.

Tadıyla birlikte görünümü ile de iştah kabartmalı beklenen muhteşem düğün pastası, konukların da merakla beklediği o pasta! Seçenek yelpazesi geniş birbirinden farklı gelin ve damat temalı düğün pastalarının kimi, evlilikten sonra ki hayatı resimlemiş sanki, kimi de iki çiftin de ortak kararı ile hoşlandıkları tv kahramanları, bazı pastalar ise tamamen klasik fakat şeker hamurundan yapılmış gelin ve damat figürleri dikkat çekiyor.

Hangi yaşta evlenirseniz evlenin ve ya ister sadece nikah tazeleyin bu pastalar olmazsa olmazınız olacak…

Sizin için hazırladığımız 25 Düğün Pastası Modeli

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Düğün Pastası Modelli

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here