Ana sayfa ANASAYFA Giyinme Odaları Nasıl Dekore Edilmeli? Giyinme Odası Fikirleri

Giyinme Odaları Nasıl Dekore Edilmeli? Giyinme Odası Fikirleri

PAYLAŞ

Giyinme odalarımız, depolama alanı veya bir kiler görevindeymiş gibi görülmemeli, en az yatak odaları kadar dizaynına da dikkat edilmelidir. Peki, giyinme odalarını nasıl dekore etmeli?

  • Şık Depolama

Elbette giyinme odalarının odak noktası depolama olmalıdır. Ama aynı renkten kutuları seçerek, ahşap askılar kullanarak, şık takı stantları seçerek de sizin için gayet şık bir depolama şekline ulaşabilmek mümkün. 

  • Bol Bol Ayna!

Sizin kıyafetlerinizi deneyeceğiniz alanda elbette ayna olmazsa olmaz. Fakat ne kadar çok ayna kullanırsanız, sizin için o kadar geniş bir alan kurmak mümkün oluyor. Boydan boya aynalar, dolapların üzerinde aynalar, makyaj aynaları, yuvarlak aynalar, hatta bir duvarınızı komple ayna ile dahi kapatabilirsiniz.

  • Şapkalarınızdan Dekoratif Duvar

Şapkalarınızı hem kolay seçip takmak, hem de dekoratif bir alan oluşturmak adına, duvara simetrik olarak yerleştirdiğiniz çivilere, tek tek şapkalarınızı asarak, hem aşırı eşsiz bir dekoratif alan elde etmiş olacaksınız, hem de çekmecelerin içinde şapkalarınızın ezilmesini önleyeceksiniz. Ayrıca saatlerce karıştırıp seçme işlemini düşünmeniz yerine, karşısına geçip rahatça şapkalarınızı seçerek alıp takabileceksiniz.

  • Ayakkabılarınızı Kutularının Üzerine Yerleştirin!

Bir diğer asma taktiği ise, spor ayakkabı mağazalarının yıllardır iç mekânlarında uyguladığı bir taktik. Öncelikle bu işlem için daha önceden satın aldığınız spor ayakkabıların kutularını atmamanız gerekiyor. Ardından ise duvara raf gibi montelenmiş kutuların üzerine spor ayakkabılarınızı yerleştiriyorsunuz. Böylece hem dekoratif hem de ayakkabılarınızı seçip çıkmanız için aşırı pratik bir yöntem ortaya çıkmış oluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here