Ana sayfa Kendin Yap Düzenleyiciler İkea Raskog Servis Arabası İle Yapılabilecek Harika Fikirler

İkea Raskog Servis Arabası İle Yapılabilecek Harika Fikirler

PAYLAŞ

İkea raskog servis arabası ile yapılabilecek harika fikirler ile karşınızdayız. Hem dekor açısından, hem kolaylık açısından faydalı olacağını düşündüğümüz bir konu. İkea’nın sayfasında servis arabası olarak geçiyor ve an itibari ile bej, kırmızı-kahverengi seçenekleri bulunuyor.

Fakat biz size İkea raskog servis arabası’nın farklı ve harika fikirlerini sunacağız. Sizin için hazırladığımız 13 başlık altında 51 kullanım şeklini inceleyebilirsiniz.

Çok Katlı Bahçe Olarak Kullanabilirsiniz

Evet, ilgi çekici fikirlerden bir tanesi Raskog servis arabasını evinizde bahçe olarak kullanabilirsiniz. Mutfakta, salonunuzda, banyonuzda, balkonunuzda rahatça kullanabilirsiniz. Üç katlı olması sebebi ile dar alanlarda fazla yer açabilirsiniz. Ayrıca büyük bitkilerinizi en üst bölmeye koyarak rahatça büyümelerini sağlayabilirsiniz.

ikea raskog

İkea Raskog Servis Arabası Mutfakta Kullanılabilir

Bu pratik ürünü mutfakta baharatlarınızı saklamak amacı ile, bakliyatlarınızı saklamak için, tencerelerinizi toparlamak için, patates, soğan gibi uzun süreli dayanabilen sebzeleri saklamak için rahatlıkça kullanabilirsiniz.

İkea Raskog Servis Arabası Banyoda Kullanılabilir

Banyoda pratiklik ve banyo eşyalarına ulaşım çok önemlidir. Kullanılacak yere ve kullanılacak ihtiyaca göre arabayı ayarlayabilirsiniz. Servis aracını ister bir havluluk, isterseniz peçetelik, isterseniz banyonuzun diğer eşyalarını düzenlemek için kullanabilirsiniz. Tabi dekoratif olarak bitki çok hoş bir görüntü ortaya çıkaracaktır.

Büro / Ofis Alanlarında Kullanılabilir

Büronuzda, ofisiniz de, home ofisinizde bu arabaları kullanarak etrafınızı toparlayabilirsiniz. Size lazım olan malzemelerinizi önem ve öncelik sırasına göre dizebilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak muhteşem bir fikir.

Sanatsal ve Hobi Malzemelerinizi Toparlayabilirsiniz

Sanatsal ve hobi işleri ile uğraşanlar bilirler ki malzemeleri çoktur. Ve zaman zaman veya genellikle bu malzemeleri toparlamakta zorlanırlar. Fakat ikea raskog arabası ile malzemelerini rahatlıkça toparlayabilirler. Ayrıca arabanın yan ve ön taraflarına ayrı parçalar ekleyerek düzenleme alanlarını genişletebilirler. Tabi ekleyeceğiniz yan parçalar zevkinize göre rengarenk olabilir.

İkea Raskog Servis Arabası Temizlik Malzemelerinizi Toparlar

Evinizi temizlemek istediğinizde malzemeleriniz yanınızda değilse onu banyodan alıp gelmek sinir bozucu olabilir. Tam malzemeler tamam derken başka bir malzemeyi yanınızda görmemeniz sinirlerinizi tamamen zıplatabilir. Bu araba ile malzemelerinizi bir arada toplayabilir, tekerlekleri sayesinde evinizde istediğiniz yere yanınızda götürebilirsiniz. Ayrıca fırçalarınızı ve paspaslarınızı düzenleyebilirsiniz. Yanına ekleyeceğiniz parçalar ile temizlik malzemesi alıp kapasitesini arttırabilirsiniz.

İkea Raskog Servis Arabası Yan Masa Olarak Kullanılabilir

Oturma odanızda yan sehpanızı raskogdan yapabilirsiniz. Gözlerini kullanarak kumanda, kitap, dergi, telefon gibi yanınızda olmasını istediğiniz her şeyi toparlayabilirsiniz.

Yatak Odasında Kullanabilirsiniz

Raskog arabasını yatağınızın başında çok pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Abajürünüzü, okumakta olduğunuz kitabınızı, telefonunuzu, gözlüğünüzü, derginizi çalar saatinizi koyabileceğiniz bol miktarda yeriniz olacaktır

Çocuklarınızın Oyuncaklarını Toparlayabilirsiniz

Çocuklarınızın oyuncaklarını topamak için kesinlikle güzel bir fikir. Ayrıca çocuğunuzun hikaye kitaplarını da bu raflara yerleştirebilirsiniz.

İkea Raskog Servis Arabası Kitaplık Olarak Kullanılabilir

Evinizde kitaplığınızın almadığı yerlerde raskog servis arabasına kiptalarınızı yerleştirebilirsiniz. Çok şirin görünmesinin yanı sıra kitaplarınız ortalıktan toparlanmış olacaktır.

İkea Raskog Servis Arabası Ayakkabılık Olarak Kullanılabilir

Ayakkabılık olarak kullanmak da farklı bir güzel yönü. Ayakkabılarınızı üçlü raflara yerleştirebilirsiniz.

İkea Raskog Servis Arabası Olarak Kullanılabilir

Asıl işi ve amacı olan ve adını aldığı servis arabası şeklinde kullanılabilir. Bununla ilgili fikir vermesi amacı ile iki resim payaşıyoruz.

Aklınıza Gelecek Diğer Fikirler

İkea raskog servis arabası ile ilgili bir çok farklı fikir paylaştık. Bunları örnek alarak ve hayal gücünüzü kullanarak farklı yerlerde ve alanlarda kullanabilirsiniz.

Bebek eşyalarınızı toparlayabilirsiniz

El işi, örgü, ipliklerinizi toparlayabilirsiniz

Makyaj malzemelerinizi toparlayabileceğiniz geniş ve kullanışlı raf

İkea Raskog Servis Arabası

Salonunuzda harika bir dekor olabilir

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here