Ana sayfa Diğer Fikirler Hayalinizdeki Düğün İçin İlginç Düğün Pastası Fikirleri

Hayalinizdeki Düğün İçin İlginç Düğün Pastası Fikirleri

PAYLAŞ

Düğününüzü ilginç düğün pastası fikirleri ile şekillendirmek ister misiniz? İlginç düğün pastası fikirleri ile misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. Normal düğün pastaları ve çiçekli düğün pastalarından farklı ilginç düğün pastası fikirleri. Çünkü insan bir kere doğar bir kere evlenir ve bir kere ölür! İşte hayatınızda bir gün yaşayabileceğiniz bu özel anı çok özel yaşamak ve kutlamak istersiniz. Konu evlenme düğün dernek olunca, düğün pastası olmazsa olmazlardandır. Lafı fazla uzatmadan hemen şu muhteşem düğün pastalarımıza göz atalım…

12Wall-E Düğün Pasta Fikri

Robotlar bile sevebiliyorsa, neden insanlarda sevip evlenemesin. Robotlardan oluşan ilginç düğün pastası fikirleri

11Gezginler İçin İlginç Düğün Pastası Fikirleri

Belki hayatınızın aşkına dünya turunda rastladınız. İlk görüşte aşk, beraber tatilin sonuna geldiniz ve fark ettiniz ki onunla olmak çok güzel bir duyguymuş. İkiniz de böyle düşünürken evlilik kaçınılmaz oldu ve işte o beklenen teklif…evlilik! Bu özel anınızı davetlileriniz ile de paylaşmak için pastanın konusuna başlangıcınızı eklediniz. Dünya turundan nikah masasına. Bol seyahatli evliliğiniz olsun.

10Süper Düğün Pastası

Çoğumuz beyaz atlı prensini bekler evlenmek için. Ya alışılanın dışında kahramanını bekleyenlerde varsa. Eğer sizde hayatınızın kahramanı ile evlendiğinizi düşünüyorsanız bu pasta tam sizlik. Üstelik eşiniz birden fazla kahramanı temsil edebiliyorsa ne mutlu size. Olağanüstü güçleri ile sizi baştan çıkardı ve sonunda evlenmeye razı ettiyse zaten ilk zor görevi başarı ile tamamlamış demektir.

9Legolu İlginç Düğün Pastası Fikirleri

Rengarenk bir pasta ve çift anlamlı. Lego taşlarına benzeyen bu düğün pasta fikri sadece sizi değil düğününüze davetli herkesi sevindirecek, özellikle de küçük misafirlerinizi. Gelelim çift taraflı anlamımıza. Kimileri için evlilik bir başlangıç, kimileri için ise bir şeylerin sonudur. Mesela insanlar neden bekarlığa veda partisi yaparlar anlamam. Halbuki evlilik mutluluğa, yeni  heyecanlara merhaba partisi olmalı. İşte bu eğlenceli pastada ya “oyun bitti artık” manasında ya da iyimser bakanlar için “asıl oyun şimdi başlıyor” anlamında. Siz istediğinizi yorumlayın, biz güzel başlangıçlar, saygı, emek ve bol aşk diliyoruz.

8Zorba Gelin Temalı İlginç Düğün Pastası Fikirleri

Bu düğün pastasına çok güleceksiniz. Evlenecek çiftler olmasa da davetliler bayağı eğlenecek gibi. Kendini evliliğe hazır hissetmeyen damat adayı ve dominant bir gelin!

7Süper Mariolu İlginç Düğün Pastası Fikirleri

Her çocuk tanır bu oyunu, vazgeçilmez Süper Mario. Prensesini kurtarmak için ne çetin yollardan geçmiş, ne canavarlar yenmiş Mario. İşte sizde ilişkinizin böyle Çetin yollardan geçtiğine inanıyorsanız tam sizlik bir pasta.

6Zombili İlginç Düğün Pastası Fikirleri

Ölene kadar beraberlik bu olsa gerek. Öldükten sonra Zombi iken bile beraber olmak. Söylemek istediklerinizi eğlenceli bir dille belirtin. Pastanızı ölümsüzleştirin.

5Game Over Düğün Pastası

Bu pasta için oyun her manada bitmiştir artık. Elveda huzurla oynanan bilgisayar oyunları, elveda bekarlık!

4Saray Düğün Pastaları

3Penguenli İlginç Düğün Pastası Fikirleri

2Gelin Çukurda Düğün Pasta Fikirleri

1Mekanik Düğün Pastası Fikirleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here