Ana sayfa Diğer Fikirler Komik ve İlginç Hayvan Şekilli Lambalar

Komik ve İlginç Hayvan Şekilli Lambalar

PAYLAŞ
İlginç Hayvan Şekilli Lambalar

Komik ve ilginç hayvan şekilli lambalar, ev dekorunda kullanacağınız tasarım lambaları evinizde kendinizi nasıl hissettirirdi? Veya arkadaşlarınız nasıl tepki verir, nasıl ilgi gösterirdi.

Aydınlatmalar bir evin, bir odanın görünümünde önemli bir role sahip. Daha da önemlisi evinizin ve ev dekorunun havasını değiştiriyor. Sizde normal ve alışa gelmiş aydınlatıcılardan sıkıldıysanız evinizi daha eğlenceli ve heyecan verici bir atmosfere sokabilirsiniz. Mesela lambanız bir geyik başı olsa, yada zürafadan lambanız olsa, balık gibi, kuş gibi, baykuş gibi lambalarınız olsa eviniz ne kadar farklı olur değil mi. Ben kendi evimde kaplarımı rengarenk boyadım da evin havası çok farklı oldu. Her gelen kapıları soruyor, bize ressammısınız diyor, nerden aklınıza geldi diyor. Çok hoşlarına gidiyor ve bu da bizim hoşumuza gidiyor tabiki. Kapılarım mı ne renk. Bu konuya ayrıca değineceği. Yakın zamanda görselleri ile evimin kapılarını anlatacağım. Fakat mutfak, banyo, yatak odası ve çocuk odasının kapıları hepsi farklı. Bu konuya burada nokta koyuyorum 🙂

Birbirinden güzel ilginç hayvan şekilli lambalar

Ateş böceği lambası

Balık Lamba

Baykuş lamba, gözleri çok güzel görünüyor 🙂

Çeşitli, farklı ve ilginç hayvan şekilli lambalar

Farelerden lambalar

Geyik başı lamba, yatağınızın başucuna abajür 🙂

Bu lambalar gerçekten çok ihtişamlı ve gösterişli. Evinize ilk defa gelen biri muhakkak ilk gördüğünde birden ürperecektir.

Kedi ve köpek şekilli masa lambaları

Utangaç tavşan lambası

Bu tavşan sevimli ama

Köpek şekilli lambalar

İlginç hayvan şekilli lambalar ailesinden kuş 🙂

Kuş figürlü lambalar

Maymun tasarımlı ilginç aydınlatıcılar

Çok şirin zürafalar

İlginç Hayvan Şekilli Lambalar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here