Ana sayfa Kendin Yap Düzenleyiciler Kağıt Havlu Tutucu / Kağıt Havlu Tutacağı Örnekleri

Kağıt Havlu Tutucu / Kağıt Havlu Tutacağı Örnekleri

PAYLAŞ

Kağıt havlu tutacağı mutfağımız için gerekli malzemelerden bir tanesi oldu çünkü kağıt havlu mutfağımızın olmazsa olmazlarından. Elimizi kurulama ihtiyacı hissettiğimizde hemen imdadımıza yetişir. Benim için havludan daha önemlidir. Havlu bir süre sonra ıslanıyor ve ıslak havluya tekrar dokunmak istemiyorum. Ama kağıt havlular öyle değil. Kullan at.

Tabi temizlik içinde büyük bir öneme sahip. Tezgah ıslandığında bezle silmek yerine kağıt havlu ile temizliği yapıp çöpe atabiliyoruz. El bezi, yada mutfak bezi ile silip sonra kurumasını bekleyeme gerek kalmıyor.

Bir de yere dökülen kolay çıkabilen şeylerin temizlenme konusunda da yardımımıza yetişiyor. Yerdeki dökülenleri hemen kağıt havlu ile topla ve çöpe at.

Yani bu kadar anlattıktan sonra kağıt havluların bir mutfak için ne kadar önemli olduğunun farkında vardık herhalde diyeceğim ama mutfaktaki sizlerin bunu bildiğini, benden daha iyi bildiğinizi biliyorum. Bu nedenle kağıt havluların mutfağımızda hemen ulaşılabilir bir yerde olması gerekiyor. İşte bu konuda kağıt havlu tutacağı hakkında birkaç örnek paylaşacağız

Pratik kağıt havlu tutacağı yapımı:

Bu pratik havlu tutacağının nasıl yapılacağı resimlerde çok basit bir şekilde ifade ediliyor aslında. Plastik bir askılığımız, bir yan keski yada ufak bir testere ve kağıt havlu yeterli. Plastik askımızı ortadan kesiyoruz. Kağıt havlumuzu içine yerleştiriyoruz. Ve istediğimiz yere asıyoruz. Bu kadar. Bu pratik fikir sayesinde havlumuzu istediğimiz yerde bulabiliyoruz.

     

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here