Ana sayfa İç Mekanlar Oturma Odası Evde Kaydırak Kullanarak Farklı Dekor Oluşturun

Evde Kaydırak Kullanarak Farklı Dekor Oluşturun

PAYLAŞ
evde kaydırak

Evde kaydırak pek görmediğimiz fakat ev dekorasyonu için ilginç olan bir seçenektir. Evde kaydırak kullananlar bilir ki bu fikir hem çocuklarınızın hem komşularınızın hemde diğer çocukların ilgilisini çekiyor.

Kaydırak denilince aklımıza gelen ilk yer parklar ve su havuzlarıdır. Parklarda çocukları kaydırmak su havuzlarında ise eğlenmek için kullanılır. Kaydırakların olduğu yerler daha hareketli olur. Bu hareketlilik eve girdiğinde ise ev dekorunuza renk katar. İlginç ve farklı iç mekanlar oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Kapalı alanda kaydıraklar çocuklu aileler için mükemmeldir. Evde özellikle kış aylarında dışarı çıkmayan çocuklar için vakit gerçimek birebirdir. Tabi biz çocuklar diyoruz ama büyüklerde bu fırsattan geri kalmayacaktır. Özellikle içinde büyümemiş bir çocuk olan babalar değerlendirecektir 🙂 Aklıma şu geliyor, eğer bir baba böyle bir dekorasyondan bahsediyorsa çocuğunu düşündüğü kadar kendini de düşünüyor olabilir.

Tabi bu iç dekorasyonu oluştururken çocuğunuzun vakit geçirmesini düşünüyorsunuz fakat bundan haberi olan komşu çocukları ve çocuğunuzun arkadaşları da evinizi sıkça ziyaret edecektir 🙂 Bunu aklınızda bulundurmanız gerekiyor. Çocuk gürültüsünden pek haz etmiyorsanız bu sizin için bir çileye dönüşebilir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here