Ana sayfa İç Mekanlar Kapı Çelengi Örnekleri – Kapı Dekorasyon Fikirleri

Kapı Çelengi Örnekleri – Kapı Dekorasyon Fikirleri

PAYLAŞ
Kapı çelengi

Kapı çelengi, kapı süsleri modellerinde en çok kullanılan dekorasyonlardan biri. Bu yazımızda birbirinden güzel kapı çelengi modelleri ile karşınızda olacağız.

Mevsimsel olarak da kullanılabilen kapı süsleri, doğumda, sünnette, nişana, düğünde ve diğer bütün alanarda karşımıza çıkar. Kimimiz önünde resim çekilir, kimimiz etkinliğimize farklılık katmasını isteriz.

Kapı çelenk fikirlerinde aklınıza gelebilecek her türlü malzemeyi kullanabilirsiniz. Ahşap, bez, oyucaklar, iplikler, kullanılmayan mutfak eşyaları ev dekorasyonunuza katkıda bulunacaktır.

Birbirinden Güzel 50 Kapı Çelengi Fikirler

Dış kapınızda kullanabileceğiniz kapı çelenk fikri Çikolatalar ile hazırlayabileceğiniz kapı süsleme fikirleri Ahşap parçalarından hazırlanmış kapı süsü Renkli çiçekler ile hazırlanmış kapı çelengi. Yuva sahipleri dişi ile erkek kuşa benzetilmiş Bahçeden, ormandan toplanabilecek çalış parçaları ile kapı çelengi yapmak tabi ki mümkün. Hiç bir süsleme yapmazsanız doğal kapı çelengi olur fakat üzerinde renklendirme veya süslemelere yaparak farklı bir süse çevirebilirsiniz.Çalı parçalarından hazırlanmış kapı süsü renkli kelebeklerle süslenmiş. Ev sahiplerinin evlerinde kelebekler uçuşuyor  Farklı çiçek buketleri ile hazırlanmış kapı çelengiDenizde kullanılan simitten yapılabilecek güzel bir örnek. Simitin uçlarını yapıştırıp süsleyebilirsiniz. Süpriz yumurtaların içini yiyip oyuncaklarını alıp dışını atıyor muydunuz? Bu resimi gördükten sona geri dönüşüm malzemesi olarak kullanıp değerlendireceğinizden eminiz.Mevsimsel çiçeklerle hazırlanmış kapı çelengi Kapı çelengi için bulduğunuz malzemenin etrafını iple dolayarak kolay ve basit kendin yap örneği yapabilirsiniz. Saksılar ile yapılmış güzel bir kapı çelengi        

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here