PAYLAŞ

Karton mutfak modelleri çocuğunuza eğlenceli oyun alanları oluşturabilirsiniz. Karton mutfaklar hem yapımı kolay hemde masrafı az.

Tabi ki anne babalar bilir kız çocuklarının yemek yapma aşklarının küçüklükten başladığını. Anneler örnek alınır mutfakta daha emekleme başlayıp mutfağa adım attıklarında. Bütün çekmeceler boşaltılır, yemek yapar gibi spatulalar tahta kepçeler tencerelere, plastik kaplara daldırılır. Sonra büyürler ve arkadaşlarının evlerinde ya da bulundukları kreşlerde görürler kendi boylarına göre cici cici mutfaklar olduğunu. Gece gündüz bu mutfaklardan bahsedilir evde bayram hediyesi, doğum günü hediyesi olarak defalarca arzu edilir anne babadan. Belki biraz tuzlu oldukları için hemen alınamaz bu güzel şirin mi şirin mutfaklar.

Fakat artık üzülmeyin çocuğunuzu da üzmeyin. Onu mutlu etmek için dünya kadar para harcamanız gerekmiyor. Çünkü mutfaklar da çok güzel hemde çok pratik ve neredeyse hiç bir maliyeti yok. Marketlerden alacağınız bir kaç karton kutuyu bir araya getirerek biraz makas biraz tutkal ve birazda renkli kalem ve el işi kağıdı kullanarak çocuğunuz için tam teşekküllü bir mutfak elde edebilirsiniz. Ve bunu yaparken çocuğunuza bir şey daha kazandırmış olursunuz. El becerisi ve sabır! Denemeye değer çok eğleneceğinizden eminim.

Kartondan oyun fikirleri hakkında daha fazla örnek görmek istiyorsanız Karton Araba Fikirleri ve Karton Bardaktan Kendin Yap Fikirleri konularını inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Güzel 17 Karton Mutfak Modelleri

     

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here