Ana sayfa İç Mekanlar Komik ve İlginç Bulacağınız 24 Kupa

Komik ve İlginç Bulacağınız 24 Kupa

PAYLAŞ

Çay ve kahve içmek bizim olmazsa olmazımızdır. Tabi ki çay kupaları ve kahve kupaları da. Kimi zaman soğuk günlerde içimizi ısıtmak, kimi zaman mola vermek, keyif yapmak, hastayken iyileşmek icin içilir. Cogunlukla da farkinda bile olmadan is yerinde öylesine içersiniz. Vakit gecirmek icin.

Herkesin muhtemelen bu sicacik icecekleri severek yudumladigi birer kupasi bulunmaktadir. Üzerinde “seni seviyorum” yazisi ile sevgililer gününde alinmiş içi aşk dolu bir kupa ve ya tuttuğu futbol takımını temsil eden taraftar kupaları.

İçerken gururlandığınız, unutamadığınız anları ve ya kişileri temsil ederler kupalar. Kendiniz alsanızda almasanızda bir hatırası vardır. Komik bir an, özel bir gün. İşte bu komik anları tekrar yaşayacagınız komik ve ilginç kupalar. Aralarında çok farklı tasarlanmış ilginç kupalar da yer alıyor. Bazı sürprizlerde içeriyor. Sürprizli kupalar! Alacağınız bu kupalar kendinizde dahil arkadaşlarınızı, anne babanızı ve tüm sevdiklerinizi mutlu edecektir.

Düşünsenize stres dolu bir iş günü geçiriyorsunuz. Elinizde tuttutuğunuz ilginç kupanın ve ya komik bardağın sizi anlık nasıl mutlu edeceğini hayal edin. Ve ya iş arkadaşınıza getirin ve kahvesini yudumlarken içinde beliren cismin onu korku ile saskinlik arasinda gitgellere neden olmasını kahkalar ile izleyin.

Şimdi birbirinden güzel 24 ilginç, komik, şaşırtıcı, korkunç ve farklı kupa modelleri.

İyi eğlenceler…