Ana sayfa Özel Günler Bayramlar Eviniz İçin Korkutucu Ve İlginç Mum Tasarımı

Eviniz İçin Korkutucu Ve İlginç Mum Tasarımı

PAYLAŞ
ilginç Mum Tasarımı

Bu ilginç mum tasarımı ile evinize farklı bir hava katabilir, güzel bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Görenlerin ilgisini çekecek bu mumları evinize koymak biraz da cesaret gerektirecek.

Gördüğünüz gibi kopmuş bir el parçasına benzeyen ve yandıkça, eridikçe kemikleri görünen bir mum tasarımı. Parmaklar erimeye başlayınca eriyen mumlar kırmızı kan gibi akacaktır. Daha çok cadılar bayramı için tasarlanmış olsa da her zaman ev dekorasyonunuz için kullanılabilir.

Tabi evinizde sergileyeceğiniz bu mumlar biraz korkutucu olabilir. İlk defa görenleri şaşkına çevirecektir. Hele de ışıkların gittiği zaman ev halkına, ya da romantik bir akşam için masanın ortasına koyduğunuzda sevgiliniz yada arkadaşınızın ilk görüşte aklı gidebilir. Bunun için bu heyecana dayanamayacak kişilerin yanında ve kalbi olanların yanında bu deneyimi yaşamanızı önermeyiz.

Ev dekorasyonunun önemli bir parçası olan mumlardan size ilginç mum tasarımı sunduk. Ekmekten yapılmış dekoratif bir aydınlatma arıyorsanız konumuzu inceleyebilirsiniz.

ilginç mum tasarımı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here