Ana sayfa Diğer Fikirler Birbirinden İlginç Kuş Evleri – Kuş Evi Fikirleri +32

Birbirinden İlginç Kuş Evleri – Kuş Evi Fikirleri +32

PAYLAŞ
Kuş Evi Fikirleri

Kuş yuvası ve kuş evi fikirleri ile kuşlara hayatlarını sürdürebilecekleri güzel ortamlar hazırlayabilirsiniz. Evcil hayvanlarımız için birbirinden güzel oyun aksesuarları kullanıyoruz. Geceleri bahçede üşümesinler diye evleri olmasına özen gösterip en güzel yatakları hazırlıyoruz onlar için. Şimdi bahçelerinizi de de yabani kuşlara yer ayırmak için güzel bir fırsat. Hayvan severler bilir ki bazen büyük şehirlerde kuşlar yuva yapamıyor ve yumurtlama dönemleri geldiklerinde kamyon aralıklarına bile yerleşmeye çalışıyor. Doğaya faydalı olabilmek adına örnek kuş yuvalarımıza göz atmaz misiniz?

Birbirinden farklı ve görsellik namına gerçekten bir sanat eserine benzeyen bu kuş yuvaları ile hem bahçenizi süslemiş olacaksınız hemde kuşlara yuva kazandırmış olacaksınız. Sokakta ki kedi köpeği beslemeyi çok severiz. Neden doğadaki kuşlara da ev sahibi olmayalım. Hem de hiç zahmete girmeden.

Kuşlar kesinlikle zararsız ve zahmetsiz hayvanlardır. Doğa buldukları kurdu, böceği yiyerek beslenirler, buldukları göletten şu içerler ve sizde onlara sadece yuva vermiş olursunuz. Bu mevsim başka diğer mevsim başka kuş ziyaretçileriniz olur. Kuş yuvalarının tasarımları bazen bir posta kutusunu andırıyor, bazende gerçek bir evi, bazıları da bir saray gibi. Düşünmeden gitmeyin diye de tavsiye ederim…

Kuş Evi Fikirleri 32 Örnek

     

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here