Ana sayfa ANASAYFA Lüks Bebek Odası Fikirleri

Lüks Bebek Odası Fikirleri

PAYLAŞ

Bebek odası takımında farklı ve lüks arıyorsanız lüks bebek odası fikirleri konusunu inceleyebilirsiniz. Lüks bebek odası fikirleri ile çocuk odanızı tasarlayabilir hayalinize göre bir bebek odası oluşturabilirsiniz.

Her kadının hayalidir anne olmak. Hamile olduğunu öğrenince birden anne adaylarını tatlı bir telaş alır. Bebeğin cinsiyeti belli olduktan sonra alış veriş heyecanı başlar. Erkek ise mavi, kız ise pembe renkler tercih edilir. Kıyafetlerde renklere pek sabit kalınamasa bile bebek odaları mutlaka bu renkleri temsil eder. Hepimiz bir bebek odasında bebek yatağı, bebek dolabı, bebek şifonyeri ve bebek halısı olması gerektiğini biliriz. Pekala bilinmeyenin dışında da bir şeyler varsa. Ve…alışılageldik bu bebek odası mobilyaları biraz lüks hal alırsa. İşte tam da buna değineceğiz

Alışılmışın dışında ilginç lüks bebek odaları. Tabiri caizse krallara, kraliçelere, prenseslere ve prenslere layık. Ancak masallarda hayal edilebilecek bebek yatakları, şömineli bebek odaları, tek bir renge sahip olmasına rağmen detaylar ile muhteşem bir görünüm almış şıklık. Bebeklerinizden çok siz anneleri tatmin edecek, sizin için kullanisli bebek odası takımları.

Bazıları cok abartılı olsa bile, keşke benimde olsa dedirten bebek odalari çikacak burada karşınıza. Renklerin nasıl itina ile işlendiğini, figürlerin nerede yer aldiklarini ve gerekli olan “benimde işime yarayabilir” diye düşündüren odaları görecegiz beraber.

İlginizi çekecek lüks bebek odası fikirleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here