PAYLAŞ
Modern sobalar ve modern kuzineler sanki evim geçirmiş. İç dekorasyonun önemli bir parçası durumunda olan sobalar hem şık hemde yer tasarrufu sağlıyor.

Modern tasarıma ve görünüme sahip bu sobaları ister odanızda ister salonunuzda kullanmak isteyin bulunduğu ortamın odak noktası olacaktır. Tasarımlarına baktığımızda bizim bildiğimiz sobalardan çok farklı. Havada asılı, soba borusundan oluşan, tv ünitesini andıran, altında odununuzu saklayabileceğiniz farklı renklerde ve farklı şekillerde sobalar.

Tabi eski sobaların tadını vermeyebilir. Üzerinde kestane, ekmek kızartamazsınız, yemek hazırlayamazsınız. İçinde ekmek, kek pişiremezsiniz, fındık, ceviz kavuramazsınız. Ama modernlik bazı eskileri bizden götürebiliyor. Fakat 34 kuzine örneğini incelediğinizde göreceksiniz ki bunların bazılarında mısır, patates közlemesi yapabilirsiniz. Evet patates, mısırı unutmadık. Bunlar bir sobada yapılması arzu edilen olmazsa olmazlardan.

Sizde sobadan aldığınız sıcaklığı kaloriferlerden alamıyorsanız ve muhteşem görünümlü modern kuzineler arıyorsanız yazımızdaki örnekleri inceleyebilirsiniz.

Ev Dekorasyonu İçin Modern Sobalar / 34 örnek

      

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here