Ana sayfa İç Mekanlar Mutfak Bahçeciliği İle Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Mutfak Bahçeciliği İle Mutfak Dekorasyon Fikirleri

PAYLAŞ
mutfak bahçeciliği

Mutfak dekorasyonu için mutfak bahçeciliği yaparak harika modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Mutfağımızda  vazgeçilmez olan saksılarınizin içinde bitki yetiştirerek mutfağınızı süsleyebilirsiniz.

Şöyle bir düşünürsek eğer zaten dekorasyon ürünü olarak bir mutfağa en çok saksılar yakışır. Hijyenik bir ortam olması gereken mutfağımızda toz yapabilecek biblolar ve ya tablolar yerine bitkileri tercih etmemiz her manada bizi kazançlı çıkarır. Bitkiler ve beraberinde olan toprak organik bir üründür ve enerji yayar etrafa. Zaten dikeceğimiz bitkiler kolay yetiştirilebilen mutfakta ömrü uzun ve fazla yer kaplamayacak türdendir.

Mutfak bahçeciliği ile mutfağımızda yetiştirdiğimiz maydanoz, fesleğen, nane vs. öylesine hoş ve rahatlatıcı kokar ki, kendinizi bir bahçenin ortasında gibi hissedersiniz. Ayrıca sadece dekoratif ürün değildirler, kendi yetiştirdiğiniz bitkileri yemeklerinize katarak tatlandırabilir ya da süsleyebilirsiniz de. Yani özet olarak bir çok yönden karlı çıkacaksınız bu fikirle. Afiyet olsun!

Mutfak bahçeciliği ile mutfağınızın dekoruna şıklık katın

mutfak bahçeciliği  

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here