Ana sayfa İç Mekanlar Mutfak Mutfak Dolabı Üstü Düzenleme-Dolap Üstünü Kapatma

Mutfak Dolabı Üstü Düzenleme-Dolap Üstünü Kapatma

PAYLAŞ
Mutfak dolabı üstü düzenleme

Mutfak dolabı üstü düzenleme fikri her ev hanımının problemidir. Mutfak düzenleme ve mutfak depolama fikirlerine her zaman ihtiyacımız var.

Mutfak dolabı üstü büyük bir alanı kaplar aslında ve neler neler sığar oraya imkan olursa. Genelde çok tozlanan bir alan, üstelik yüksekte olduğu için pek de sık tırmanıp silinmeye imkan olmayan bir bölümdür mutfak dolaplarının üstleri. Ayak altında ki fazlalıkları oraya koymayı denerseniz çok dağınık görünebilir, ama koymazsak da orası boş kalır ve eşya fazlalığından alt dolaplara sığmadığından kriz geçirebiliriz.

Biz bayanlar biraz farklı, biraz evhamlı, birazda düzenli ve dağınıklık düşmanı varlıklarız. Ama haklıyız bu konuda sonuna kadar. Her neyse sizin için bu tip dertlerimizden kurtulmaya yönelik bir kaç fikir araştırdık ve güzel sonuçlar bulduk. En azından öyle inanıyoruz. Yani her ev hanımının tercihi resimde ki gibi olmasa bile, en azından çözüme yaklaşan bir fikir olabilir. Belki resimlerden esinlenerek elinizde bulunan ürünler ile kendi düzeninizi kurabilir ve kendi fikirlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Aslında biz kadınların şöyle sakin düşünebilecekleri vakitleri olsa bir çok fikir üretebilirler. Ama koşuşturmacadan vakit kalmıyor.

Resimler de görüldüğü gibi, bazı dolapların üzerlerine kartondan, tahtadan ve ya hasırdan sepetler yerleştirilmiş. Aslında güzel bir fikir çünkü içerisine yine istediğiniz malzemeyi koyarak saklayabilirsiniz. Bazı resimlerde fazlalık vazolar yerleştirilmiş, çok da şık durmuş belirtelim.

Bazı dolap üstleri ise direk dolaba dahil edilmişcesine bölmelere ayrılmış ve içine yine vazo ve benzeri içerikler yerleştirilmiş. Saat ve ya bitki saksıları yerleştirmekte çok hoş bir fikir olmuş. Ayrıca yeşilliğin verdiği huzuru mutfağınıza yaymış olursunuz. Bu resimleri gördükten sonra inanıyoruz ki, sizde mutfak dolaplarınızın üstünü kendi zevkinize göre en güzel şekilde değerlendireceksiniz.

Yeşil Mutfak Modelleri veya Mavi Mutfak Modelleri ile ilgili fikirler arıyorsanız konularımızı inceleyebilirsiniz.

Mutfak dolabı üstü düzenleme fikirleri, İyi seyirler!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here