Ana sayfa Kendin Yap Öğretmenler Günü Hediyesi İçin 48 Harika Diy Fikirleri

Öğretmenler Günü Hediyesi İçin 48 Harika Diy Fikirleri

PAYLAŞ
Öğretmenler günü hediyesi

Öğretmenler günü hediyesi için el yapımı erkek ve bayan öğretmen için fikirler her zaman aranır. Öğretmenler günü hediyeleri ile öğretmeninize ne kadar değer verdiğinizi gösterin.

Çocuğunuz yada öğrenci olarak siz el becerinizi kullanarak öğretmeninize verdiğiniz önemi gösterebilirsiniz. Hazır alınan hediyelerden, çiçeklerden ve hediye kartlarından çok kendi el emeğiniz ile hazırlayacağınız ufak hediyeler öğretmeninizin hoşuna gidecektir. Evinizde yapacağınız eğlenceli kendin yap fikirleri ile yeteneğinizi ortaya çıkarın.

Kendin Yap Diy Öğretmenler Günü Hediyesi Fikirleri

Kitap Ayıracı

Evdeki kumaşlardan kendinizin yapabileceği kitap ayıracı

Bardak Tutacağı

Öğretmeninize verilebilecek bir hediye de bardak tutacağıdır. Evdeki malzemelerden hazırlayabileceğiniz bardak tutacağı ile öğretmeniniz bardağını eli yanmadan tutabilir. Ve her zaman sizi hatırlayabilir. Tutacak için bez ve düğme yeterli. Esnek kumaştan yapılabilirse farklı bardak ebatlarına göre kullanılabilir. Kolay fakat hatırda kalıcı bir öğretmenler günü hediyesi.

Makyak Malzemesi Hediyesi

Kadın öğretmenler için verilebilecek güzel bir öğretmenler günü hediyesi de makyaj malzemeleridir. Tabi burda sunum önemli. Bu veya buna benzer şekillerde öğretmeninize hediye verebilirsiniz.

İçecek Sepeti

Öğretmenler günü hediyeleri için içecek sepeti de hazırlayabilirsiniz. Sepet öğretmeniniz tarafından yaz aylarında sevilerek kullanılacaktır. Yada güzel bir aksesuar olarak saklanacaktır.

Cetvel Şekilinde Saksı

Öğretmen ve cetvel. Vazgeçilmezdir. Bizim zamanlarımızda cezalandırma aracı olarak bilinse de öğretmen için öğretici bir araçtır. Bu araç ile saksıyı birleştirdiğinizde ortaya güzel bir sonuç çıkacaktır. Saksınızı kara tahta boyası ile boyayıp üzerine yazı da yazabilirsiniz.

Kalemden Papatya

Saksı içine yerleştirilmiş kalmelerden harika bir hediye hazırlayabilirsiniz.

Resimli Saksı

Öğretmeler günü hesiyesi için resimli saksı da ilginç bir hediye olacaktır. Bunun için farklı bir örneği Resimli Saksı konumuzda bulabilirsiniz.

Cetvel Kalemlik

Cetvel parçalarından hazırlayabileceğiniz rustik kalemlik örneği. Kalemliği öğretmeninizin sevdiği renkler ile tamamlayabilirsiniz.

Renkli Kalemlik

İstediğiniz renklere boyayabileceğiniz kalemlik yapabilirsiniz. Üzerine yazı yabilicek şekilde de hazırlanabilir. Tavsiye olarak öğretmeninizin tuttuğu takımın renklerini kullanırsanız çok mutlu olacaktır.

Kavanozdan Kalemlik

Kavanoz ve kavanoz kapağını boyayarak harika bir öğretmenler günü hediyesi yapabilirsiniz.

Rulodan Kalemlik

Kendin yap ve Geri Dönüşüm Fikirlerine örnek olacak bir kalemlik. Peçete rulosundan hazırlanmış ve boyanmış. Renkli bantlar ile de şerit çizebilirsiniz.

  

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here