Ana sayfa İç Mekanlar 20 İlginç Ve Güzel Peçete Kutusu Süsleme Örneği

20 İlginç Ve Güzel Peçete Kutusu Süsleme Örneği

PAYLAŞ
peçete kutusu süsleme

Peçete kutusu süsleme ile mutfağımızdaki peçetelikleri daha farklı ve orjinal hale getirebiliriz. Mutfak dekoruna dokunan bu küçük ama çarpıcı farklılık ile mutfaklarınız daha şık olsun.

Birbirinden Güzel 20 Peçete Kutusu Süsleme Örnekleri

Peçete Kutusu SüslemePeçete kutunuza yaz havası, deniz ferahlığı ekleyebilirsiniz. Bunun için birkaç ufak dokunuş yeterli.Peçete kutunuza örgü modeli ve boncuk işlemeleri ile farklı bir bakış getirebilirsinizPeçetelik üzerine yapıştıracağınız dekoratif el sanati malzemeleri ile peçeteliğinizi süsleyebilirsiniz.Beşiktaş taraftarları için peçetelik 🙂 İstediğiniz renk keçe ve biraz yapıştırıcı ile peçeteliğinizi sadelikten kurtarıp dekore edebilirsiniz. Sarı-kırmızı, sarı-laciver, bordo-mavi, yeşil-beyaz 🙂 hangi rengi istiyorsanız. Yada pastel renkler, yada mevsime göre bahar renkleri, yaz renkleri. Her bir farklı ren mutfağınıza mutluluk katacaktır.Örgü ile yapılmış harika bir peçetelik. Aklınıza gelebilecek herhangi bir model yapabilirsiniz. El işini seviyorsanız böyle güzel işçilik çıkartmamanız imkansız. Peçete kutusu süsleme için sadece renkli taşların nasıl bir hava kattığına bakın. Baktığınızda çok renkli ve güzel fakat sadece renkli taşlar ile yapılmış. Yani bir o kadar basit. Tabi boncuklar ile de yapabilirsiniz.Peçetelik mi pasta mı? Aklınıza gelen dekoratif herhangi bir malzeme ile peçeteliğinize değişim yaşatabilirsiniz.Renkli kağıtlar ile kolay ve basit peçetelik süslemesi yapabilirsiniz.Makyaj yaparken ihtiyacınız olan peçeteliğin böyle şık olması. Peçete süsleme için hasır ip kullanarak yine basit ama güzel bir sonuç ortaya çıkarabilirsiniz.Kalemler ile hazırlanış harika peçetelik. Kalemlerinizi peçeteliğinizin kenarlarına yapıştırabilirsiniz. Yada renkli kalemleri yapıştırarak harika bir mutfak dekoru ortaya çıkarabilirsiniz.Yapıştırmak ile uğraşmak istemiyor musunuz? Harka bir kumaşınız mı var. Örnekteki gibi peçeteliğinizi yapabilirsiniz. Tabi ki parça parça kesip yapıştırarak da yapabilirsiniz.Boyama, kesme ve yapıştırma ile oluşturabileceğiniz peçete kutunuz.Peçeteliğiniz mutfak dekorasyonu için boyama yaparak güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. En sevdiğiniz renkler yada dekorasyonunuza uygun renkler ile boyama yapabilirsiniz.

Eğer sıra dışı farklı bir peçete süsleme örneği arıyorsanız bu örneği değerlendirebilirsiniz.Lego peçetelik. Bunu sade legolar ile yapabileceğiniz gibi legoları peçeteliğinizin etrafına yapıştrarak da yapabilirsiniz. 

Bu lego peçeteliği yapmak da eğlenceli. Peçeteliğinizi kırmızıya boyayabilir veya renkli kağıt yapıştırabilirsiniz. Üzerini ise düğme, gazoz kapağı gibi kolay bulunur malzemeler ile tamamlayabilirsiniz.

Rubik Küp Peçetelik

Rubik küp sevenler için peçete kutusu süsleme örneği. Bu örneği yapabilmek için küp şeklinde bir peçetelik, yapıştırıcı, siyah boya ve küp renkleri için kare şeklinde kesilmiş kağıtlar işinizi görecektir. Küpünüzü öncelikle siyah renge boyayın. Sonra kestiğiniz renkli kağıtları üzerine yapıştırın. İşte bu kadar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here