Ana sayfa Kendin Yap Gıda Sanatı Bir Proje İçin Tasarlanan Polimer Kil’den Sünger Bob

Bir Proje İçin Tasarlanan Polimer Kil’den Sünger Bob

PAYLAŞ
Polimer kil'den Sünger Bob

Polimer kil’den Sünger Bob projesi Alex Palazzi ve Cecilia Fracchia tarafından hazırlandı. Tasarlanan Sünger Bob gerçekten bir harika.

Polimer kil oyun hamuruna benzer fakat form verildikten sonra 140 derecede pişirilir ve sert bir bibloya dönüşür. İşte tamda budur amacımız. Çocuklarınız ile birlikte beraber vakit geçireceğiniz güzel bir uğraş. Kendi fırınınızda pişirip evinize, çocuğunuzun odasına süs yapabilirsiniz.

Süngerbob çok güzel bir örnek burada. Büyükler ne kadar bilir bilinmez, ama çocukların kesinlikle taniyacağı bu sevimli çizgi karakter baktıkça sizi güldürecektir. Çizgi dizilerinde arkadaşı Patrick ile yaşadığı eğlenceli maceraları anımsatacaktir.

Ayrıca polimer kil ile çocuğunuzun el becerisini güçlendirmesine yardım etmiş olacaksınız. Hemde severek yapmak isteyeceği bir etkinlik olacaktır. Çünkü çocuğunuz yaptıkça el emeğini kendi gözü ile görecek ve daha çok iştahi kabaracaktır. Tabiki hemen başlarda bu görsellerde ki gibi perfekt birşey beklemeyin. Hatta kendi el becerisini test edin ve kendinize özel bir biblo inşa edin. Ne dersiniz…

Polimer kil’den Sünger Bob Resimleri

Polimer kil'den Sünger BobPolimer kil'den Sünger Bob Polimer kil'den Sünger Bob Polimer kil'den Sünger Bob Polimer kil'den Sünger Bob Polimer kil'den Sünger Bob Polimer kil'den Sünger Bob Polimer kil'den Sünger Bob Polimer kil'den Sünger Bob

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here