Ana sayfa Dış Mekanlar Bahçeler Saksılarınızı Toparlamak İçin 24 İyi Fikir – Saksı Fikirleri

Saksılarınızı Toparlamak İçin 24 İyi Fikir – Saksı Fikirleri

PAYLAŞ
Ahşap paleti istediğiniz renkte boyayarak bahçenize veya balkonunuza renk cümbüşü katabilirsiniz

Saksı fikirleri ile ahşap paletleri birleştirirseniz nasıl bir görüntü çıkar. Kullanılmayan paletlerden kendin yap projeleri günden güne artıyor. Arık palet kullanarak bahçedeki saksılarınızı düzenleyebilirsiniz. Paletler artık saksı düzenleyici görevi de görüyor. Paletten saksı düzenleme fikirleri hem yer tasarrufu sağlıyor, hem de saksılarınızı arttırarak yetiştirmek istediğiniz ürününüzün sayısını arttırmış oluyorsunuz. Hemde paletlerin geri dönüşümünü sağlayarak geri kazanımını sağlıyoruz.

Çiçek, bitki yetiştirmek insanların yeni hobisi durumunda. İnsanlar çiçeklerle konuşarak yoğun iş temposundan, şehir kalabalığından, kendi sorunlarından bir nebze uzaklaşıyor.

Bahçesi olanlar bahçelerinde, olmayanlar ise balkonlarda bu hobisini geliştiriyor. Domatesini, salatasını, biberini yetiştiriyor. İşte yerinizin dar olduğunda bu palet mobilya fikri işinizi kolaylaştırıyor. Paleti koyacağınız yere normalde 3-5 saksı koyacakken bu iyi fikirle bu sayıyı ikiye, üçe katlayabiliyorsunuz.

Bu ilgi çekiçi ve ilginç saksı fikirleri paletleri boyayarak, ekleme yaparak yada keserek farklı şekillerde uygulayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here