PAYLAŞ
İlginç Mobilyalar

İlginç mobilyalar arıyorsanız ve standart mobilyalardan artık sıkıldıysanız, birazda cesaretliyseniz o zaman bu yeni tasarıma bir göz atmanızı öneririz. Tamamen ilginç, farklı ve eğlenceli bir mobilya.

Hot Dog’dan bir koltuk, yastıkları sosis, salatalık turşusu ve domatesten oluşan bir ekmeğin üzerinde oturmaya be dersiniz. Bu da bayağı ilginçmiş canım dediğinizi duyuyorum sanki. Niye cesaret dedik, e çünkü herkes gönül rahatlığı ile alabilir mi böyle bir koltuk, en azından aklının bir köşesinden geçer “görenler koltuğuma gülerler mi, severler mi?” diye…

Hiç dert etmeyin siz sevdikten sonra görenler de severler muhakkak. Hele bir de o halıyı koltuğunuzun yanına serdiniz mi çok uyumlu iştah açıcı bir oturma odasına sahip olursunuz. Okurken bile karnınızın acıktığını sanıyorum. Turşu ve domates yastıkları minder olarak da elde edebilir yerde oturulması içinde kullanabilirsiniz. Şimdilik tekli ve çift kişilik olarak tasarlanmış olan bu koltuk takımının talep üzerine devamının geleceğine inanıyoruz. Şimdi güzel incelikli bir de siz göz atın bu ilginç mobilyalara.

Studio Job’un İtalyan markası Seletti’nin son tasarımı Meuble Paris Mobilya Fuarında 08-12 Eylül 2017 tarihinde sergilendi.

Taşınabilir Mobilya Fikirleri ile İlginç Koltuk Sandalye Fikirleri konularınında ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Harika, Eğlenceli ve Renkli Sosisli Sandviç Şeklinde İlginç Mobilyalar

İlginç Mobilyalar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here