Ana sayfa Diğer Fikirler Sevimli Arkadaşlarınız İçin İlginç Köpek Kulübeleri

Sevimli Arkadaşlarınız İçin İlginç Köpek Kulübeleri

PAYLAŞ
İlginç Köpek Kulübeleri

İlginç Köpek Kulübeleri bildiğimiz köpek kulübelerinden farklı tasarımlar ile sevimli arkadaşınıza güzel bir ev hediye edebilirsiniz. Daha önce harika köpek evi ile ihtişamlı ve pahallı köpek evlerini incelemiştik.

Şimdi ise sıra dışı, farklı, İlginç köpek kulübeleri ile farklı tasarımları sunacağız.

İlginç Köpek Kulübeleri

Köpeğinizi çok seviyorsunuz – şu sevimliliği kim sevmez-, çünkü o size sadık, yanınızdan ayrılmayan, kokunuzdan sizi tanıyan ve özlediğini belli eden, yeri gelince koruyan, fazla istekleri olmayan can yoldaşınız.

Yalnız yaşasanız da, aile sahibi olsanız da vazgeçemeyeceğiniz bir varlıktır köpekler. Şimdi onlara kendilerine ait evlerini verme zamanı geldi. Başta sizin, hatta en çok sizin beğeneceğiniz bu İlginç köpek kulübeleri gerçekten sıra dışı. Köpeğinizin içinde yaşarken eğleneceği bu köpek kulübelerini görmeden geçmeyin derim.

Köpeğinize kendi terasını hediye edin. Geceleri kulübenin içinde, gündüzlerini de kulübesinin üstünde ki terasında güneşlenerek geçirsin. Ayrıca çıkacağı 3-4 basamak köpeğinizi hareketli kılacaktır.

Bu şatoya benzerliği ile çoçuklarınızın da köpeklerini bir prense benzetmesine yarayacaktır. Asma köprü fikri ayrı bir orijinallik katmış olup, çatısının sivriliği, renginin yeşil olması masalları aratmayacak cinsten.

Eğer sanata merakınız varsa ve yaptığınız şey sadece görsellikle kalsın istemiyorsanız, kullanışlı olması da önemli ise o zaman haydi, şimdi kolları sıvama zamanı. Boş şişelerden yapacağınız bu içi silindirden olan şişeli köpek kulübesi yaratıcılığınızı tekrar ön plana çıkaracaktır.

Hem köpeğiniz hemde balıklarınızın bir arada bulunduğu ilginç köpek kulübeleri

Seyyar köpek kulübesi ile köpek evini istediğiniz yere götürebilir, sevimli arkadaşınızın rahatını koruyabilirsiniz.

Çatılı köpek kulübesi merdiveni ile hem çok ilginç hemde çok sade görünüyor.

Bu köpek kulübesi ise tam bir göz yanılmasına örnek teşkil ediyor. Ya köpeğiniz çok büyük ya da eviniz çok küçük.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here