Ana sayfa İç Mekanlar Sürgülü Kapı Örnekleri – 61 Birbirinden Güzel Sürgülü Kapılar

Sürgülü Kapı Örnekleri – 61 Birbirinden Güzel Sürgülü Kapılar

PAYLAŞ
Sürgülü Kapı

Sürgülü kapı iç mekanlar için harika bir dekorasyon fikridir. Oda kapısını sürgülü kapıya çevirme ile kapı dekorasyonunuz şık, modern, kullanışlı ve eviniz için yer tasarrufu sağlayacaktır.

Sürgülü kapı dekorasyonu ile iç mekanlarınızı daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Bu kapılar sadece odaları birbirinden ayırmakla kalmaz, evinizin kilerini, deposunu, çamaşırhanesini de gizleyebilirsiniz. Kiler ve çamaşırhane gibi dar alanlara sahip evlerde kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Sürgülü kapılar yanlamasına çekme mesafesi olan yerlerde kapının içe veya dışa açılım sorununu ortadan kaldıracaktır. Kapı açılması için birkaç adım geri durmaya gerek kalmayacaktır. Yalnız bir dezavantajı olabilir. O da raylarından kaynaklı ses çıkarabilmesi. Onu da iyi bir monte ile ses yüksekliğini en alt düzeye indirebilirsiniz.

Sürgülü kapılar sadece yatak odası ve oturma odası ile sınırlı kalmayıp, banyo, kiler, çamaşırhane, çocuk odası, balkon gibi evin her alanında kullanılabilir.

Sürgülü kapılar, demir, ahşap, plastik yada metal olabilir. Kapılara cam takabileceğiniz gibi camsız yada tamamen kapalı yapabilirsiniz. Tabi ki banyo ve yatak odası gibi mahremiyet içeren yerlere cam olmaması tercih sebebi olacaktır. Ayrıca camlar düz olabileceği gibi odanızın dekorasyonuna göre renkli, desenli de olabilir. Ayna ihtiyacının olduğu evlerde ise sürgülü kapıya takılacak bir ayna ile bu ihtiyaç giderilebilir.

Modern görünümlü bir eviniz ve modern dekorasyonunuz varsa rustik bir sürgülü kapı ile zıtlıkların mükemmelliğini de yakalayabilirsiniz. Bazen tekdüze olmaktan çıkmak farklı tarzlar yakalamak için muhteşem olacaktır. Ahşap ve demir ikilisine bakabilirsiniz. Ahşabın sıcaklığı ile demirin soğukluğunun güzelliğiniz görebilirsiniz. Aşağıdaki örneklerde de görüleceği gibi ahşap ve kütük sürgülü kapılar evlere farklı bir atmosfer katmaktadır.

Ayrıca yine ev dekorasyonunuza göre sürgülü kapı istediğiniz renge boyanabilir.

Kır Düğünü Yapmayı Düşünenlere Açık Alan Düğün Kapı Fikirleri ve Sınıf Kapısı Süsü Fikirleri yazılarımızda kapılarla ile ilgili farklı fikirleri bulabilirsiniz.

Birbirinden Güzel 61 Sürgülü Kapı Örneği

6 YORUMLAR

  1. Bu sürgülü kapılardan yaptırmak istiyoruz bizlere nasil yardımcı olursunuz 05336860308 arayip bilgi verir iseniz memnuniyet duyarim
    Saygılarım ile ali ÇAYIR

  2. sürgülü kapı yaptırmak isterim tel nom 0532******* keşke size nasıl ulaşacsağımızı yazsanız

  3. Merhaba,
    Sürgülü kapı yaptırmak istiyorum. Sizinle iletişime geçebileceğim bir numaranızı yazar mısınız?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here