Ana sayfa İç Mekanlar Banyo Taş Duvar Banyo Modelleri – Banyoda Farklı Stil İsteyenlere

Taş Duvar Banyo Modelleri – Banyoda Farklı Stil İsteyenlere

PAYLAŞ
Taş Duvar Banyo

Taş duvar banyo modelleri ile banyo dekorasyonunuz harika olacak. Mükemmel banyo için farklı stil denemek isteyenler için harika bir seçenek taş duvar banyo.

Banyolar ile ilgili daha önceki konularımıza baktığımızda değişiklik yapabileceğimiz alanlardan bahsetmiştik. 2017 Banyo Modelleri, Ayaklı Küvetler, 3D Yer Kaplaması, Duş Başlığı Örnekleri ve diğerleri.

Banyolar evimizin dekore edebileceğimiz en güzel alanlarından, metal, ahşap, taş, mermer, cam gibi türlü materyallerin birlikte kullanılabileceği ender alanlardan biri.

Banyonuzun duvar taş modelini belirlemek için stiliniz önemli. Taş görünümü rustik tarzda mı, modern mi, klasik mi olsun istiyorsunuz. Yoksa eski ile yeninin birleşimi mi olsun istiyorsunuz. Kendinizi rahat hissedeceğiniz bir stil seçin.

Banyo dekorasyonunuz için alanınızı belirleyin. Banyonuzun tamamını mı yoksa bir kısmını mı yada bir duvarı mı taş dekoru ile düzenlemek istiyorsunuz. Bütçenize, hayal gücünüze ve evinizin mimari durumuna göre dekor alanınızı belirleyin. Gerekirse bu konularda bir uzmana danışmaktan çekinmeyin.

Malzeme seçiminizi yapın. Banyo duvar dekorunuz mermer mi olsun, eskitme mi olsun, granit mi olsun, patlatma taş mı olsun, traverten taş mı olsun, bambu mu olsun. Gözeneksiz sert taşlar küflere karşı etkili olduğu için tercih sebebi olabilir.

Renk seçiminizi yapın. Banyonuzun dekoruna göre duvar dekorunuzu yapabilirsiniz. Yada zıtlıkların güzelliğini yansıtacak zıt bir renk ile banyonuzu mükemmeliğe taşıyabilirsiniz. Açık renklerden koyu renklere kadar seçim yapabilirsiniz. Renkler arası ton farkları kararınızı değiştireceği için seçim yaparken hemen karar vermeyin. Kendinize biraz vakit ayırın.

Son olarak banyo taş dekorasyonu için örnekleri inceleyin 🙂 İşte fikirtv.com olarak biz de tam burada karşınıza çıkıyoruz. Sizin için derlediğimiz birbirinden güzel 27 taş modelini inceleyerek kendi hayalinizdeki banyonuzu dekore edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın