Ana sayfa ANASAYFA Ucuz Dekorasyon Fikirleri İle Evinizi Değiştirin

Ucuz Dekorasyon Fikirleri İle Evinizi Değiştirin

PAYLAŞ

Ucuz dekorasyon fikirleri ile evinize minimum rakamlarla yenileyin. Bir evin dekorunu değiştirmek için köklü bir tadilata veya pahalı mobilyalara, nadir parçalara gerek yok. Ufak bir meblağ ile evinde değişiklik yapmak isteyenler için, işte bir kaç ucuz ve kolay dekorasyon fikirleri:

  • Duvar Kağıtları

Bir evin ilk göze çarpan yerlerinden birisi de duvarları elbette. Bu nedenle eğer sade bir odanız var ise ve duvarlarına hareketlilik katmak istiyorsanız ama boya-badana ile de uğraşmak istemiyor ve az maliyetle işi kapatmak istiyorsanız, duvar kâğıtları sizin kurtarıcınız. Odanızın boyalarına uygun veya eşyalarınız ile hoş bir kombinasyon sağlayacak doğru duvar kağıdını seçip, kolayca kendiniz takabilir ya da bir bileni tarafından taktırabilirsiniz.

  • Bitkiler

Kuşkusuz bir evin bütün ambiyansını değiştirebilen bitki ve çiçekler, az maliyet ve çok ilgi ile sadece tek başlarına evinizin temel dekor malzemesi haline gelebilir. Büyük yapraklı bitkiler, küçük saksılarda yan yana duvardan aşağı asılmış çiçekler, kaktüsler, sarmaşıklar bu konuda tercih edebileceğiniz seçeneklerden.

  • Ahşap

Ahşap olan eşyalarınızı boyayarak çok güzel bir malzeme haline getirebilirsiniz. Eskimiş ve neredeyse atma raddesine geldiğiniz sehpalar, komodinler veya sandalyeleri zımpara yardımı ile düz bir hâle getirdikten sonra, favori renginize boyayabilir ve geri kazandırabilirsiniz.

  • Kendin Yap Ürünleri

Kendin yap ise bir diğer az maliyetli pratik dekorasyon seçeneklerinden. Birkaç ucuz malzeme ile yapabileceğiniz ve evinize sadece sizde olan dekor ürünleri ile eşsiz bir hava katabileceğiniz bir seçenek.

  • Baskı Resimler

Son olarak baskı resimler, sevdiğiniz veya ilgilendiğiniz her türlü şeyin resmini (filmler, diziler, ünlüler, hayvanlar, kendi çektiğiniz resimler vb.) duvarınıza peş peşe asarak bir kombinasyon oluşturabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here