Ana sayfa Kendin Yap Yatak Başı Dekorasyonları İçin 40 Harika Fikir

Yatak Başı Dekorasyonları İçin 40 Harika Fikir

PAYLAŞ
Yatak Başı Dekorasyonları

Yatak başı dekorasyonları ve yatak başlığı dekorasyonları evimizin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Eski yataklarımız demir ve ahşap yataklar, daha çok işlevsel amaçlı kullanırken şimdi yataklarımız evimizde farklı bir dekor olarak kullanılıyor.

Eskiden yatak odalarında gardırop, ayna, komidin, çerçeve gibi mobilya tasarımına ve dekorasyonuna önem verirken artık onların arasına yatak başlıkları da katıldı.

Öyle ki yatak başı dekorasyonları önemi arttıkça firmaların yatakların haricinde ayrıca başlık üretmesi, özel yapım başlık tasarlamaları önemli ölçüde arttı.

Yatak başı dekorasyonu için yeniliğe açıksanız her malzemeden faydalanabilirsiniz. Eski, kullanılmayan malzemeleri değerlendirebilirsiniz. Dekorasyon için ahşap malzemeler, kumaşlar, ufak dekoratif ürünler kullanılabilir. Hiç düşünmediğiniz ufak bir dokunuş odanıza harika hava katabilir. Üşenmeyin, çekinmeyin deneyin. Olmazsa farklı bir şey denersiniz. Ne kaybedersiniz ki…

Size yatak başı dekorasyonları hakkında 40 ilham verici örnek göstereceğiz.

Ahşap küreklerden rustik bir tasarım

Vitrininizin içine yatağınız girmiş gibi

Bir kaç parça ağaç dalı ile dekorasyon yapmak çok basit. Evinizde Yapabileceğiniz 40 Kolay Ahşap El Sanatı Fikirleri yazımızda ağaç parçaları ile neler yapabileceğiniz bulabilirsiniz.

Renkli evler için ideal

Çok basit fakat harika bir fikir

Normalde baktığınızda koca bir ağaç parçası olarak görünürdü, fakat şimdi yatak başlığı için harika olmuş değil mi?

  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here