Ana sayfa Moda Düğün Yaz Aylarındaki Düğünler İçin Yaz Gelin Çiçekleri

Yaz Aylarındaki Düğünler İçin Yaz Gelin Çiçekleri

PAYLAŞ
Yaz Gelin Çiçekleri

Yaz gelin çiçekleri ile yazın yapmayı planladığınız düğününüz için düğün çiçeği modelleri bulabilirsiniz. Düğünde elimde ne tutsam, nasıl bir şey tutsam diye kara kara düşünüyorsunuz.

Öncelikle tabi ki de eşinizin elini tutacaksınız düğünde fakat bir şey daha vardı. Gelinler ellerinde tutar, sonra da son zamanlarda moda olduğu için bekar kızlar tutsun diye atarlardı. Hayır gelin bohçası değil. Tabi ki gelin çiçeklerinden bahsediyoruz.

Yaz ayları gelince rengarenk bir sürü çiçek seçeneği vardır çiçekçiler de. Siz gelin adaylarımız tekrar tekrar mutlu etmek amacı ile beyaz düşüncelerinize yardımcı olalım dedik ve yeni yaz gelin çiçekleri modelleri araştırdık. İşte bu çiçekler çok güzeller.

Keşke hiç solmasalar diyeceğiniz bu çiçekleri kaçırmayın. Yapay olanlarına da bakmayın, çünkü yapay çiçekler tazeleri kadar güzel ve parlak durmuyorlar. İsterseniz rengarenk olsun çiçeğiniz, ister soft tonlarda pembe, isterseniz de bembeyaz liliumlar ve ya papatyalar. Mutlaka incelemeden karar vermeyin. Evli olan hanımların bile “ahhh keşke tekrar düğün yapabilsem de bu çiçekleri bende taşıyabilsem herkesin önünde”  dediklerini duyar gibiyim. Hissettim diyelim!

Yaz gelin çiçekleri le bir ömür boyu mutluluklar, tek yastıkta inşaAllah.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here